Zayıflamak istiyorum yardım?

3 hafta önce spor yapmaya başladım. Yaptığım seyleri google playdan indirdim ona bakarak yapıyorum günde 20 dakika falan o hareketlerden sonra 200 de ip atliyorum. 60 kiloyum kimse gostermiyosun kilonu diyo ama ben rahatsizim bacaklarımin ve bel cevremin incelmesini istiyorum. Ha birde diyet yapmıyorum ama kolayi cipsi bıraktım kahveyide arada içiyorum benim sorunum şeker ve tuz onları azaltamıyorum mesela çayı 3 sekerli içiyorum. Yardımcı olanlar için çok teşekkürler

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bende 59 kiloydum. tam 52 kiloya indim gerçekten şişmandım. önce internetteki diyetleri denedim hiç bir işe yaramadı. spor yapmaya çalıştım olmadı. nestle nesfit falan denedim o da olmadı. sonra bişey denedim. uyurken 8 saat uyuyorum ben uyumadan önce 4 saat de ağzıma bir lokma bile koymadım su hariç. etti 12 saat. sabah kalkıp kahvaltıdan sonra tartıldığımda 500 gr vermiş olduğumu gördüm. 1 kilonun yarısını vermiştim. bunu her gün yaptım böyle böyle haftada 2 kilo verdim. bu diyeti ben buldum yalnız :D şu an tek buraya yazıyorum

1|0
    0|0
    • Ayy teşekkür ederim ama benim su icememe sorunum var su icemiyorum midem bulaniyo 1 bardaktan sonra :) zaten akşamdan sonra pek bişi yemem 3 haftadır da spor yapıyorum umarım iyi olur

• teşekkürler. işe yaradı dimi :D

• Bilmiyorum bakcam daha :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• yemeklerden yarım saat veya 1 saat sonra bir bardak yeşil çay iç ve gnde en az 1 lt su içmeye çalış. bir de pilates yap olduğundan daha ince görünür ve forma girersin. bunun gibi hareketleri haftanın 3 veya 4 günü yap yani, alıştıkça seviyeni arttırırsın;
    http://www.youtube.com/watch?v=N4ymCbz4L-0
    http://www.youtube.com/watch?v=t0HBmX0PuGc
    yağ yakmak için de zumba iyi oluyor. başlangıç için bu tür videolarla başla;
    www.youtube.com/watch

1|0
    0|0
  • zayıflamak istiyorsan önce cips yeme cipsin kalorisi kaç biliyon mu kolada öyle bunları çıkar zayıflıyana kadar kahve içebilirsin o kadar kilo yapmaz o tuz kullanma çayıda şekersiz iç ya da alışamazsan yavaş yavaş azalt kalorisi az olan yiyecekleri ye zayıflarsın

1|0
    0|0
  • Şekeri bırak tuzu az kullan ekmegi kes prinç makarnayı kes birde spor verirsin kilo boy kaç senin

1|0
    0|0
    • 1.60 boy 60 kilo sekeri ve tuzu nasıl bırakırım bilmiyorum çok seviyorum çünkü

• valla normalde kimseye söylemezdim ama sırf kendinize çikolata cips yasaklayıpta işkence etmeyin diye yazdım :D

• Allah razi olsun :)

• asıl şeker tuz kilo aldırır en başta bunları kıs

1|0
    1|0
Yükleniyor...