Lazar Angelov GÖĞÜS Antrenman Programı?

Lazar Angelov GÖĞÜS Antrenman Programının sizce uygulanması kolay mıdır? Sizce bu hareketleri yapmak kolay mıdır? Yararlı olur mu?

http://www.idealkilox.com/#!gogusantrenman/cv52

• hiç işe yaramaz
    0% (0)9% (1)8% (1)Oy Ver
  • işe yarar
    0% (0)18% (2)15% (2)Oy Ver
  • bence çok yararlı olur
    0% (0)36% (4)31% (4)Oy Ver
  • protein kullanılmadan bile bir etkisi olabilir
    50% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • protein kullanılırsa daha da etkili olur.
    50% (1)37% (4)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yapılır. Gayet faydası olur bu adam yapıyorsa faydası olmaz mı :) çok iyi bir Vücudu var şahsen ama benim idolüm Arnold Schwarzenegger olarak kalacak ancak bu adamda bayağı emek vermiş ne tam fitnessçı nede tam bodyci tebrik etmek gerekir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• protein kullanılmadan bile bir etkisi olabilir

0|0
    0|0
  • faydası olur

0|0
    0|0
  • protein kullanılırsa daha da etkili olur.

0|0
    0|0
  • faydası olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• işe yarar fakat lazarın ben sisteminin daha değişiik olduğuna inanıyor ve düşünüyorummm
    yanii bu öylesine bir çekim olabilir... lazarın doğal olmadığı herkes tarafından biliniyor
    doğal olan programlar doğal olmayanlarda işe yaramıyacağını bilmemiz gerekir çünkü bu adamın herşeyi SIRLAR DÜNYASI gibi

0|0
    0|0
    • kanıtın var mı bu konuda?

• kendisi söylemedikçe bunu kimse iddia edemez.

• ne alaka yaa yoğurtçu yoğurdum ekşidir dermi hiç?
      steroid kullandığını kimse söylemez ki niye söylesin?
      hee biz steroid kullananlara karşı çıkmıyoruz profosyonel biri hedefini bir çıta daha ilerletmek istiyor illa kullanması gerekiyorsa kullansın ona bir şey demeyiz sonuçta bundan para kazanıyor bizim söz söyleme yükümlülüğümüz olmaz...

fakat herkesin doğru bilinçlendirilmesi ve bilgilendirilmesi lazımm

• Faydası olur

0|0
    0|0
  • Adam kolları fazla abartmış :D

0|0
    0|0
  • faydalı olur

0|0
    0|0
  • İş görür. Klasik bir program yapıyor angelov. Angelov'u Angelov yapan antrenman programı değil. Steroid ve genetik. Genetiği çok güzel adamın. İş programında değil yani.

0|0
    0|0
    • bu iddianızı kanıtlayabilir misiniz?

• kanıtınız olmadan yapacağınız her yorum iftiradan öteye gitmez..

• kanıtımı söylüyorum iştee
      bilgi ve araştırma bir kanıttır iftira niye atayım bak bana böyle yok kıskanmayın, iftira atmayın gibi cümleler kullanma ben anlamam böyle şeylerden bakarım iyi görürsem onu örnek alırım çekememzlik-kıskanma-iftira atma bilmemde anlamamda ama gerçek olan neyse onu söylerim ben...
      doğal olarak %5-6 yağ oranına 90 kilo ile İNİLMEZZZZZ

• bunları yapmazsan zatenn goguslerını temelınıde, estetıgınıde kavusturamazsınızkı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...