Dengesizliğin bu kadarı, psikolojim kalmadı...

arkadaşlar 1 ay önce ayrıldı sevgilim benden bana geri dönmeye çalışıyo. başkasından beni arıyo işletiyo. Facemi kontöröl ediyo.. Bana mesaj atıyo.. Geçen şöyle bir mesaj atmış sanki bir arkadaşı atıyorms gibi.aynen şöyle: O en başından beri zehrayı seviyodu telefonunda snden çok onun resmi vardı hatta senin hiç resmin yoktu.Oysa o şimdi avustralyaya gidicek.Vize için başvrdu dua et vize çıkmasın ben hem senin hemde onun yakın arkadaşıyım demiş.Ama arkadaşlar hiçbir arkadaşı bunu yapmaz bence bunu yazan o.Snra bende banane giderse gitsin beni sevmemiş ki zehra üzülsün yazdım ikinizde hayatınızı bok ettiniz yazmış neden dedim. Şimdi sen sevmediğin halde başkasına seni seviyorum diyorsun sende onu unutucak o durum yok diyor. Benim başka birisiyle sevgili olduğmu sanıyor.Oysa o beneden ayrıldı ne die bunları yapıyor. 4 gün önce yakiin arkadaşımla benim hakkımda iyi şeyler soylmiş.Ama 1.5 yıl önce çıktığı kızada yalvarıyo su an.Bunun amacı nedir ya. Sizce facemi twitterimi kapatyim mi. Benden haber alamasın

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• İşin zor kimse için önemli olmayabilir ama bununla ilgili soru sormak yerini kendin çare bulmalısın bence :)

0|0
    0|0
    • demekkı bulamadım kı sıze soruyorum

• biriyle sevgili olduğunu sanmıyor,sana zarf atıyor sevgilin varmı yokmu öğrenmek için...

0|0
    0|0
  • Kapat.

0|0
    0|0
  • haber almasın senden kapat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sırf onun için mi kapatıcaksın!

canı cehenneme umursama boşver

0|0
    0|0
    • bu ne dengesızlık bız 3 yl cıktık dıger kızla 1 ay cıktı sımdı ona yalvarıyo ama benımlede ugrasıyor.cunku ben ılkkez baska bır erkekle cıktım

• aklı dıger kızda mı oluck

• evet ne yazık ki öyle. bak mesela kendine senin gözün ondan başkasını görmüyo çünkü seviyosun. onun için de aynı şey geçerli. o kıza bakmazdı bile..

Yükleniyor...