L carnitine içen kullanan var mı?

L carnitine içen kullanan var mı bugun hocaya sordum bıraktığın da kalp krizi geçirirsin falan dedi ama kuzenim kullandıgında bişey olmadı çok yardımcı olmus kilo vermesine ne diyosunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle mucize ilaçlar ya da destekler var da ; neden güncel tıp bunları kullanmıyor da , bu tarz ürünler tek sayfalık internet sitelerinde satışa sunuluyor bir düşünmek gerek. Bu tarz ürünler genelde hiç bir etkisi olmayan plasebo ürünlerdir , yani ne anlatılırsa onun gerçekleştiğini sanırsın ya da gerçekleşmediğini görür bırakırsın..

Sonuçta para ödemiş olursun , satıcı mutlu sen başka metod arayan olursunuz.

Carnitine bir yağ yakma hızlandırıcı olarak tanıtılsa da , bu doğru olsa iki sonuçtan birincisinin duvara tırmanman , diğeri de müthiş ishal olman olurdu. Ya da vücut bunu tanımaz savaş açar alerji geçirmeye başlardın.

Araştırmalara göre , 2 grup denekten bunu almayana da alana da aynı kalori verilip 1 ay izlenme sonucunda bırak kilo vermeyi , aksine kilo aldıkları bile bulunmuş.

Kilo vermenin formülü belli : kalori ve miktarı düşürüp öğün çoğaltacaksın ve her gün belli zaman ve miktarda spor yapacaksın , sonucu da 2 aydan önce beklemeyeceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en iyisi doğal beslenmektir... üzerinde bilimsel çalışma yapılmayan her ürüne şüpheyle yaklaşmak en doğrusu olacaktır...

bir düşünün Yavuz Sultan Selim'in kasları nasıldı? O zaman protein tozu mu vardı? Ancak güçlü kasları olduğu rivayet edilir? Ağırlık çalışmalarını ise iri iri taşlarla yaptığı söylenir.

Vücut geliştirmede beslenme konusunda uzman kişilere danışmak isterseniz www.idealkilox.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kullandim ben tek icimliklerden. Sporla beraber sana enerji verir ve yağ yakiminda etkili olur. Ama sporla icmen gerekir. sporsuz içersen o enerji vücudunda yağa dönüşür. kalp krizi riski görmüyorum boyle yağ yakicilarda. çok kullandim. protein tozu+aminoasit+l-carnatini ayni anda kullandigim oldu. olsa bana olurdu bu kadar şeyden sonra..

0|0
    0|0
    • Hoca öyle deyince korktum. etkisi nasıl peki

• Sana enerji veriyor. bu enerji ile koşarken veya yürürken faydasi oluyor. sporla beraber yağ parcaliyor.. iyi gelir..

• doğal beslenmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kötü yan etkileri var diye biliyorum

burdan bak istersen kaç kilosun ki

iyigelenyiyecekler.com/.../

0|0
    0|0
    • 78 kiloyum

• Ayı gibiyim boyuma göre ne idealii

• yok beee benimde ole arkadaslarım var onların ayrı güzelligi var

• Önce bunun ne olduğun açıklasan.. herkesin bildiği birşey mi?

0|0
    1|0
  • Belli miktarı aşmazsan sıkıntı olmaz, herhangi bir kalp sorunun yoksa

0|0
    0|0
    • Shotlık varmıs zaten sordugum yerdr

• dogal yolla zayiflamali insan , kuzenine bisey olmamis belki sana olur allah göstermesin , ilacin yan etkileriylemi ugrasicaksin? yan etki icinde baska bir ilac alirsin sonra

0|0
    0|0
    • Haklısın ama hemen zayıflamak istiyorum işte

Kızlar Ne Diyor 5

• L carnitine vucudunun ter atmaktan ote yag yakmaya baslamasi icin kalbini ulasmasi gereken atis sayisina cabuk yoldan ulastiran bir ilactir. Bu sayi her yas icin farklidir mesela 18 yasindayken 140'tir gibi. 18-24 yas araligindaysan zaten kalp atis hizin yuksek oldugundan onerilmez ki ihtiyacin da yoktur. L carnitine'in biraz daha yasi ilerlemis, kalp atis hizi dusuk olup da yukseltmek icin takviyeye ihtiyac duyan insanlar tarafindan kullanilmasi daha uygundur

0|0
    0|0
  • Ben kullandım, bıraktım.. Hala yaşıyorum :D kalp krizi falan da yok :D ama bir etkisini de görmemiştim açıkçası..

0|0
    0|0
  • kullanmadım ama kullananlardan bildiğim kadarıyla enerji veriyor spor yapmak için

0|0
    0|0
  • Ya yapmayın arkadaşlar

0|0
    0|0
  • öyle şeyler içmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...