Amerikan Futboluna Bakışınız nedir?

3 yıldır amerikan futbolu oynuyorum bu spor bana dayanıklılık çeviklik ve güç gibi bir sürü özellik kattı sizin bu spora bakış açınız nedir. Türkiyede Profesyonel ligi vardır Antalya Sporda oynuyorum bu arada dediğim gibi sizin bakış açınız nedir

Güncellemeler:
Çok zevkli olmasına rağmen pazar günü bir talihsizlik yaşadım ve takım arkadaşımın dizini kırdım malesef böylede yanları var

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Abi acayip zevkli bişey ya özellikle netten maç falan düşürürsem izliyorum müthis zevkli. Korktum biraz başlamaya bikaç sakatlık boyun kırılması falan izledim ürktüm ne yalan söyliyim. Ama izlemesi bile acayip zevkliyse oynaması kim bilir nedir

0|0
    0|0
    • Haftanın stresini 2 saatte atıyosun ama defans takımındaysan :D hücümda dayak yersin çoğunlukla :D
      ben corner back oynuyom defans takımındayım yani bir ona koyuyom bir buna ::D

• Valla doğrudur usta harbiden çok zevkli gibi duruyor yani ama ben ürktüm o spordan :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek bildiğim birbirlerine atlamaları

0|0
    0|0
  • Biraz fazla iri oluyorlar bu sporu yapanlar. Güzel bence, spor neden kötü olsun.

0|0
    0|0
  • futbol varken ne amerikan futbolu sevmem

0|0
    0|0
  • sakat bir spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben üniversitede rugby takımındaydım. iri yarı birisi değilim ancak çok hızlı koşuyorum. ilk antremandan sonra zorla takıma almışlardı hızımdan yararlanmak için ben de spor olsun diye girmiştim. çenemi kırma tehlikesi geçirdiğim bir oyundan sonra son senemde çıktım takımdan.

o dönemlerde rugbycilerin hepsi amerikan futbol takımındakilerle "amerikan futbolu kızlar içindir" diye dalga geçerlerdi. sebebi de aynı sertliğin rugby'de de olmasına rağmen rugbycilerin o kadar çok koruma giymemeleriydi. ben öyle düşünmedim hiç bir zaman ancak bayağı hızlı bir koşucu olmama rağmen üzerimde o kadar eşya varken rahat koşamazdım heralde diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • rugby de rahat tackle yapamazsın amerikan futbolunda direk kafanla girersin rugbyde aldıüın hasarla amerikan futbolunda aldığın hasar arasında dağlar kadar fark var adam sana son sürat kaskıyla karın altına vuruyo (karın altında koruma yoktur) rugbyde kafayla vurmazsın

• Pek. hoslanmam

0|0
    0|0
  • Sevmem :)

0|0
    0|0
  • Bende oynamak isterdim

0|0
    0|0
  • Bulabilsem oynamak isterim ama İzmirde yakın çevremde yok maalesef.

0|0
    0|0
    • üniversite takımlarına git lig başladı ama dene yani

• mesela Ege Üniversitesi Dolphins diye bir takım var hem u19 hem profesyonel lig de oynuyolar

• Ustume tanimam major ligte amator olarak oynuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...