Erkek kendine bakmazsa kadın aldatır mı?

Bu soru hep kadın kendine bakmazsa erkek aldatır şeklindeydi peki ya erkek kendini saldı göbek aldı başını gitti saç sakal birbirine karışmış atletinde yediklerinin lekesi kokmuş çorapları kadın ne yapar bu durumda?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• ne olursa olsun aldatmak çok çirkin bişey, aldatan kişi en başta kendine saygısızlık yapmış olur!

O yüzden aldatıp aldatmaması (kadın ve ya erkek) kişiye göre değişir...

ben şahsen öyle bi adamla bir dakika bile kalamam...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kadın ilgisizlikten aldatır. eğer erkek sevgisini öyle göstermiyorsa eşini az düşünüp takmıyorsa önemsemiyorsa kadın aldatır. kadın erkek gibi dış görünüş olarak bakmaz öyle aldatmaz kendini önemseyene ona değer gösterene vakit ayırana gider. kadın zaten en ufak şeyde kendini suçlu hisseder rahat olamaz. bu bi defa olup da kadın suçlu hissettiyse tamam ama daha da oluyosa bu erkeğin hatasıdır. kadın suçlu olmaz bunun suçlusu erkek olur

0|0
    0|0
  • görsellik önemli..

0|0
    0|0
  • ben pis insanları sevmek bakımsız paspal bir yere kadar kabulüm ama iş pisliğe dönmüşse yürümezdi. kim yanında kokan bir insna ister.

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemli o kendine bakmıyorsa ben ona bakarım bakımını yaparım bu aldatmam için sebeb değil zaten ne olursa olsun aldatmakkadar çirkin bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Aldatan aldatıyo aslında çok da senle alakası olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadın da sevgiyi dışarıda aramaya başlayabilir tabii ki. Erkekler doğası gereği cinselliğe daha yatkın olduğu için kadınlar pek hesaba katılmıyor, ama onlar da aldatabilir pekala

0|0
    0|0
  • Ben kız olsam vermezdim

0|0
    0|0
  • insanın önce kendisine saygısı olmalı,

0|0
    0|0
  • erkek kadın farketmez..kendıne bakmazsa karşı taraf başkalarına bakabilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...