Kaka gelirse Galatasaray'ın kadro nasıl olur sizce?

Arkad aşlar çok büyük bir istibarat aldım Belki bazıları için hayal ola bilirmi ama Galatasaray kakayı bitirmek üzere bonservisinde ufak tefek pürüzler kalmış bu haftaya gelmesi bekleniyor sizce kaka gelse kadro nasıl olur

muslera

ebua semih ufalusi hakan

hamit selçuk melo

Kaka abramat

Burak

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• kaka mı?pratell uykundan uyanma vakti çocuğum :D

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyosun bak bu konuda fenerbahçenin almak istediği ama alamadığı kurmak istediği ama kuramadığı takımı kurduğumuz için fenerlilerin uykudan uyanması lazım

• siz her zaman eziktiniz ezik olarak kalacaksınız daha dün parasızlıktan ölüyordunuz şimdi ki başkanınız geldi havalandınız neyse futbol cahili birisiyle konuşmam iyi şanslar.

• Futboldan anlamak isteyen birisi zaten galatasaray taraftarı adına açılmış bir bloğa girip yorum yatmaz sayın ezik bjk taraftarı

Kızlar Ne Diyor 1

• kadroyu iyi ayarlamışsın ama bu kadronun oluşması için bu haberi fotomaç yazmamış olması gerek :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Süper bir kadro olur.

0|0
    0|0
  • Kaka´yı almak imkansız alsa PSG alır boş şeyler düşünmeyin ama gelirse inş gelir Bizim türkiye liginde oynmamaız biraz şaçma olur.

0|0
    0|0
  • kaka gelirse futbol hayatını bitirir. link bu mu sağlam istihbaratın

0|0
    0|0
  • Tatil yerini bulmuş :D bedava ucuz zahmetsiz İstanbul tatili

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu geçende gazete de çıktı.Öncelikle istihbaratın anlamını öğren.Daha sonra ise, Real Madrid'in Kaka'ya ne kadar para ödeyerek aldığını düşün; sonra da devamını düşün.

0|0
    0|0
  • kesin fotomaç yazmıştır ha :D valla helal olsun bu gazeteye cok güzel sıkıyor.d

0|0
    0|0
  • fotomaç mı yazdı bunu

0|0
    0|0
    • Fotomaç yazmadı arkadasım webaslanda var fanatikde de ve ayrıca çok yakn bir gazateci arkadasımdan aldım bu haberi melo ve tafarel kaka yı ikna etmek için görüşeceğini söylediler

• webaslan ve fanatıke pek guvenmıyorum ama Turkspor yazsa anlarım ama bende ısterım kakanın gelmesını ama zor be hacı

• ne yapacaklar o kadar forvete :DDD

0|0
    0|0
  • Anca gülerim :)

0|0
    0|0
  • kaka ancak 10 sene sonra gelir

0|0
    0|0
  • bu haber doğru olabilir ben de duyumlar aldım.

0|0
    0|0
  • kadrona katılıyorum ama hamiti çıkarıp elmanderi sokuyorum

0|0
    0|0
  • kaka <3

0|0
    0|0
  • kaka nın olduğu yerde forvet burak mı olacak, hayalden öte değil... akıl var mantık var. burak kim ya?

0|0
    0|0
    • Arkadasım savunmanın arasına atılan toplarda burakın yaptığı driplinkleri dünyada ronaldodan baska yapan bir futbolcu yok ve selçukla ikisi çok iyi anlaşılıyor bana kalsa Matias suarezi isterim

• burakı hafıfe alma o adam gol kralı 33 gol attı geçen sezon

• hafife almıyorum, burak'ı avrupa kupalarında da gördük, 3 büyük takımda gezdi, şimdi de 4. büyük takımda, kariyerli, yada iyi bir futbolcu olsaydı herhangi birinde efsane olurdu.

Yükleniyor...