Sivas'ın kızları vs. adana'nın kızları.

sivas'ın kızları mı daha güzel sizce adana'nın kızları mı? Tecrübelerinize dayanarak cevap verin:D

1|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• adanalıyım mersinde yaşıyom ama adana karıştı zaten her milleten etnin kökenden insan var sarışında var esmerde var güzeli var olmayanıda sivaslı 2 bayan arkadasım var ikiside birbirinden güzeldir sonuç her şehrin erkek olsun kız olsun bakımlı güzeli vardır olmayanıda vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• böyle bir soruya neden gerek duydun ikinizde aynı çocuğumu seviyorsunuz. hangimizi tercih eder diyemi merak ediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • ikisi de güzel oluyor tabi bazen :D

0|0
    0|0
  • Kişilik olarak bakılmalı.Ben Sivas'lı olarak o güzel bu değil demem.Kişilik olarak bakmalı.

0|0
    0|0
  • sivas kızları nazlıdır burnu havadadır şimarıktır güzel olur. adana kızları anlayışlı çok masrafcı olurlar.

0|0
    0|0
  • zivazlıdan evliya koyma avluya demişler :)

0|0
    0|0
    • anlamadım:D

• sivaslı evliya olsa evinden içeri alma diyo işte. adanalı hakkında blgim yok ama şöyle bir söz var adanalıyam allahın adamıyam diye :D

• soruyu gorur gormez dedım ama kesın yaptı bunu dıye:))

• ne kadar kız var sa topunun ...

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin Kızları Güzel. Kıyaslamak doğru olmaz.. ama iZMİR'İ Tek geçerim :)

0|0
    0|0
  • Görmeden bir şey diyemem. Hem güzel olsa kaç yazar? Bu mantıkla güzelliğinin de pek bir önemi kalmaz. Yani artık Sivas veya Adana' lı olmanın pek bir önemi yok gizli kardeşim.

0|0
    0|1
  • adana adana adana :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki Adana'nın kızları. Sivas'ın kızları çok bakımsız oluyor.

0|0
    0|0
  • adana

0|0
    0|0
  • ukrayna kızları

0|0
    0|0
  • adana

0|0
    0|0
  • Güzelleride var çirkinleride ne diim bilemedim

0|0
    0|0
  • ikisinide görmedim

0|0
    0|0
  • adana ceyhan ve kars kızları tabiki de:))

0|0
    0|0
  • adana

0|0
    0|0
  • ikisini de beğenmiyorum.kezbanların ana yurdu bu iki şehir bence

0|0
    1|0
  • İkisi de hayatımda gördüğüm en çirkin kızlar.

1|0
    0|0
  • ikiside itici.

0|0
    0|0
  • benim ki en güzeli, ama bende şuan 3 tane var,

0|0
    0|0
  • adana kızları güzellerdir ama fenadır .. benim hayal bile edemediği kufurleri günlük konuşmalarında kullanabilen varlıklar .. sivasın kızlarını tercih ederim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sivaslı tanıdığım iki arkadaşım var kıl topanı gibiler ve dombili baykuşlar ...bilemiycim ..

0|0
    1|0
  • ikisi de çirkin.. adananın kızlar boya küpü tam.. bir de çok böyle cafcaflı giyinirleer asalet dene şey yanlarına uğramamış.. sivasta da ya çok çirkin ya çok güzel olurlar.. güzel de az yani..

0|0
    0|0
    • uzun süredir sana cevap vermiim diyorum ama bu soruda gerdin beni:-)

gurban ol adananın gızlarına emi?

• aynı şeyi bende senin sorunda düşündüm.. cevap vermemeye devam etmek en güzeli bence böyle bir haksızlığın üzerine...

• Sivas'ı bilmem ama Adana'nın kızları fellah olur.

0|0
    0|0
    • fellah nedemek?

• fellah sözlük anlamı başka ama benim kullanmak istediğim anlam başka yaman kızlardır demek istedim.

• 7. fellah arapçada "bağçı, bahçeci, çiftçi" anlamında kullanılan bir kelimedir. gerçekte sadece kelime anlamında değil kullanılmaz. fellah farklı bir arap toplumuna verilen isimdir. kendileri için fellah teriminden çok arap alevileri'ni kullanırlar. diğer isimler ise, arapuşakları, nusayr�lerdir.

...

adana'nın %25'i, hatay yöresi ve kuzeybatı suriye'nin yerleşik halkı arap alevilerinden oluşur. gerek kültürel gerek din� inançları açısından türklerden, anadolu alevilerinden diğer araplardan olduk

• Adanalı bi arkadasım var kısa boylu 150 falan ve cok esmer ayrıca sivilceli ama bu demek degil ki bütün adanalılalar aynı. Memleket kıyaslamasını bırakın artık.

0|0
    0|0
  • Adana kızları daha güzel ama daha içleri bozuk Sivastakilere göre...Tanıdıklarım kadarıyla böyle diyorum.

0|0
    0|0
  • sivas

0|0
    0|0
  • Sivas♥

0|0
    0|0
  • ıkısıde degıl bence hıh

0|0
    0|0
  • cevap verıyorum ızmır ve mugla nın :))

0|0
    0|0
  • Adanadakiler çingene gibi.Sivaslılar güzel olur iyi gözlemleyn deriö

0|0
    0|0
  • hiç tecrübem olmadığını farkettim bi an. sivaslı ya da adanalı kız arkadaşım yokmuş la benim:(

0|0
    0|0
  • Adana kızları fingirdek Sivas pek o kadar değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...