Basketbol hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi?

Basketbolu çok seviyorum. Başlayalı daha bir kaç hafta oldu. Kötü değilim cok iyide degilim sadece atışlarım biraz kötü. Kendimi daha çok geliştirmek istiyorum. Yarın maçım var cok heycanlıyım. Ne yapmam gerekiyor? Taktikleri neler;yazar mısınız? Bu işi çok iyi biliyorum diyenler özeldende konusabiliriz :))

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• lisede 2 yıl oynadım okul takımında yaklaşıkta 20 maça çıktım heyecanlı olman güzel atışlar hakkında da şöle söliyim ben ilk kol gücüyle atıyodum ve çoğu ıska oluyodu daha sonra bir çok video izledim bilek kullanarak atarsan daha isabetli olur atışlarım topa daha iyi ivme verirsin bide unutmadan göğüs üzerinden değil burun seviyesinden at başarılı olursun inş :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yetenek varsa halledersin.. Bir kaç haftada maçta başarılı olacağını sanmam.. Uzun vadede nba maçlarını izle ama yenilerini değil.. Jordan dönemi seni ihya eder..

1|0
    0|0
  • Konsantre ol yeter atışların kötüyse dribbling ile potaya yönel seni tutan oyuncuyu geçmekte zorlanıyorsan pivot oyuncudan perde yardımı iste

1|0
    0|0
  • Sut antrenmanı yap

0|0
    0|0
  • bir günde bişey yapamazsın yarınki maç için sadece çık ve elinden gelenin en iyisini ortaya koy. sonrası için çalışma soruyosan bileklerini geliştir ön kol egzersizleri yap atışta dengeyi bulman için bilek ve ön kol önemli

1|0
    0|0
  • hiç bir şey önemli değil, taktik ve yetenek, sadece biraz yürek gerekli, salonda oynamak yerine, sokakta öğren basketbolu, kitapta yazanla değil, sokaktaki sert zeminle öğrenirisn

1|0
    0|0
  • Ben maçtan önce ki gece gözlerimi kapatıp macı defalarca kafamda oynardım. Ertesi gün maça çıktığımda kafamda defalarca oynadığım için heyecanım çok az olurdu.

1|0
    0|0
  • Sıçrama ve bilek çok önemli :)

1|0
    0|0
  • Üçlük atışa çalışabilirsin biraz :))

1|0
    0|0
  • Nba maçlarını kaçırmam. Heyecan yapmana gerek yok büyük ihtimal oynamazsın. Bol bol şut çalış.

1|0
    0|0
  • Atışlarını geliştirmek için önce tekniğini öğrenmen sonra da antrenman yapman lazım.

1|0
    0|0
  • derin nefes al kendine güven

1|0
    0|0
  • No Jump !
    No Glory !

:d

1|0
    0|0
  • Önceden çok maça çıktım sana diyecegiö tek sey heyecamn yaptgın an iş biter heyecan yapma

1|0
    0|0
  • Bol bol smaç. Bu kadar. Yinede boyumun uzunluğunu bu spora borçluyum.

1|0
    0|0
  • Hiç birşey yapamıyorsan içeri gir ve ikili bırak çembere vurarak

0|0
    0|0
  • Hangi pozisyonda oynıyacaksın

0|0
    0|0
  • Özele bak:)

0|0
    0|0
  • İlk macsa heycan yapma büyük ihtimalle oynamazsin. Bol bol çalış