Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ? Bu kon da püf noktası var mı?

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ? Bu konu da püf nokta var mı ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Öncellikle kücük seylerle basliyor, normal sartlarda bi erkek veya bir kiz aldattiklarinda, karsi tarafa sürekli iftira atiyorlar.. Mesela, face sifreni bana ver kimlerle ne b*k yiyorsun, nerdeydin kiminleydin, yalan söyleme gibi tarz seyler.. Bu tarz aldatmalarda kiz veya erkek bilmeyerek böyle yapiyorlar, ayni seyin onlara yapilmasini istemedikleri ve düsününce kafayi yedikleri icin ... Ama zaten genelleme insanin icine dogar, ve söyle bi durum var aldatildigini düsünen insan (bu benim görüsüm) sevgilisinden ayrilsin. GÜven olsaydi o iliskide aklinin ucundan bile gecmezdi (her iki taraf icinde) o yüzden bu tarz bi düsünceyle yola devam gitmenin anlami yoktur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanki birden içine doğuyor , o kuşku içine düşmüşse eğer elbet bir b*k çıkar ki aldatan da işgillenir sürekli totosu tingirder ...

1|0
    0|0
  • İlk başlarda beni daha çok kıskandı aradı etti.Buluştuğumuzda telefonu istediğimde vermedi.nerdeyse 1 ay görüşemedik hemde onun yüzünden ve bir saat benim yanımda kaldı.Telefondan onun mesaj atma korkusu tabi.Ben bıseyler anlamıstım fakat bu denlı olcagını sanmamıştım.Kendı ıtıraf etti en sonunda bıde 2 kısıyle anacım.karaktersızlıgın bu kadarı

0|0
    0|0
  • İlgisizse , senin hayatını takip etmekte yetersizse,sürekli bahanelerle kusurlarını örtüyorsa,Kısaca seni unutmuşsa başkası vardır aklında.

0|0
    0|0
  • gereksiz acıklamalar yapar (inandırma taktigi), hediyeler alır (sucluluk duygusu) eskisinden daha sık arayıp sormaya baslar (kontrol etme) seni eskiye gore daha fazla kısıtlamaya calısır ( yaptıgının basına gelmesini dusunmesi ) telefonlara yanında bakmaz, iletisim icin kullandıgı cihaz v.b. seyleri goz onunde tutmaz (x kisinin arayacak olması korkusu) baskalarını ornek gosterir (o kisiyle kıyaslama) boyle uzayıp gider ama en onemlisi hissedersin

0|1
    0|0
  • mesajlara kısa ve geç cevap veriyorsa.. buluşmayı erteliyorsa..

0|0
    0|0
  • hislermle anlıyorum sonra araştırıyorum ve gerçkten çıkıyor

0|0
    0|0
  • yanıma yorgun gelıyorsa :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla öyle bişeyki insanoğlu , öyle hassaski bakışlardaki solgunluktan , oturuştaki mahmurluktan , öpücükteki şehvetsizlikten dokunuştaki özensizlikten , yani kısacası beraber vakit geçirdiğin kişiyi ezbere biliyosun ezberi bozuyosa anlamamak olmaz...

0|0
    0|0
  • .Normalden daha düşünceli davranıyorsa , en ufak tartışmada sözü ayrılığa getiriyorsa, size iltifat etmeyi bıraktıysa, ilgisiz davranıyorsa, zararsız tavsiyeleriniz onu sinirlendiriyorsa, yalan söylemeye başladıysa..

0|0
    0|0
  • Hissedersin

0|0
    0|0
  • ilgisiz davranma kisa mesajlar

anliyosun ya bi yerlerden anlasiliyo yani

0|0
    0|0
  • daha seni s.kine takmıyorsa iş bitmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...