Boynuzlamanın kralı! Böyle bir durumda siz ne yapardınız?

arkadaşlar en yakın arkadaşınızla sevgilinizi düşünün yani hani hep berabersiniz oda en yakın arkadaşınız ortama dahil oluyo hep derken sevdiğinizle en yakın arkadaşınız hooooop işi pişiriyolar ? ne yapardınız

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Ahahaha yaşadım bu durumu.Öldürmek istedim ikisini.Ezik gibi hissettim kendimi.İkisine de bastım tekmeyi.Sonra dedim ki'Sıla sen ne iğrenç bi insansın,niye bunu daha önce anlamadı,niye adam gibi arkadaş bulamadın ? '' dedim.Evet saatlerce ağladım.Ama şu an gülüp geçiyorum

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne yapcam barabelliyi devreye sokarım :D

2|0
    0|0
    • tatak tatak diyosun hele yakışırrrr

• kapris,git sor,açıklama yapmasına izin ver,gördüğün yerde canın yansın,arkadaşınla küs,onlarla ilgili herşeyi yak uğraşamam kökten çözüm

• yapacak bir şey yok... o adama al bunun hayrını gör sana çok sadık kalır eminim der giderim.. hiç boynuzladığımı falan da düşünmem.. bir de benim bir huyum bir ortamdaki duygusal etkileşimleri hemen farkedebiliyorum.. o yüzden aralarındaki şey gözümden kaçmazdı deşerdim ve yoluma bakardım...

0|0
    0|0
    • anlaşılmıştır... tınnnnnnnnnnnnn durumları , en güzeli

• diğer türlü ne yaparsan yap onlar daha da birbirine yaklaşır.. ama, sessiz sedasız aradan çekildiğinde o yasak aşklarının büyüsü kaçıveriyor.. bu sefer erkek genelde "ulan benle aldattı kesin beni de aldatır" diyor.. e kadın da öyle tabi.. niye sen çirkinleşesin ki.. bırak onlar birbirlerinin çirkinliğini görsün sen birşey yapıp da maskeleme..

• asla öyle bişey yaşamicağım kesin...! :) aşkima ve kendime güvenim sonsüz...

aman allah korusun... yapanlarda allahlarından bulsunlar...! prostat olurlar inşallah :D

0|0
    0|0
  • Cok yakın bir arkadaşımın basına bu olay geldi. Tam 1 sene bu olayın etkisinden kurtulamadı. İnsanlara güvenini kaybetmişti.

0|0
    0|0
    • şu anda atlattımı

• Atlattı. Tekrar aşık oldu ve evlendi. :) Atlatılmayacak bir şey değil, 2 karaktersiz için hayatı zindan etmeye gerek yok.

• hiç kafaya takmam tek duam ne oluyosa erken olsunda herkesin gerçek yüzünü göreyim olur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş ve sevgili. İkisininde yeri ayrı olduğu için aynı ortama sokmak gibi bir çaba içerisine girmem. Ayrıca olsa bile bu konuda kendime güvenim tam. Olmaz öyle bir şey..

0|0
    0|0
  • üst üste koyar ... :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...