Çevremdeki insanların benden çekinmesini korkmalarını bir adım geride durmalarını nasıl sağlayabilirim?

Çevremdeki insanların benden çekinmesini nasıl sağlayabilirim benim adımı duyunca bir adım geride durmalarını mümkünse korkmalarını onlara nasıl gözdağı verenilirim ?

Güncellemeler:
Saçma span cevaplar yazıcağınıza hiç yazmayın daha iyi ...
ben çok ılımlı biriyim bu yüzden herkesi kendim gibi iyi görüyorum hayat öyle toz pembe değil aralarından kötüsüde çıkabiliyor bazen bunlara karşı bana zarar verememelleri için bu soruyu paylaştım oysaki herkes dalgasında

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sözlerle değil davranışlarınla yapabilirsin bunu.sert davran acımasız görün senden korksunlar...

0|0
    0|0
    • ama ben çok ılımlı biriyim bu yüzden herkesi kendim gibi iyi görüyorum hayat öyle toz pembe değil aralarından kötüsüde çıkabiliyor bazen bunlara karşı bana zarar verememelleri için bu soruyu paylaştım oysaki herkes dalgasında

• işte kendimi savunmada güçlük çekiyorum çevremdekiler savunmaya başlıyor beni insanların yapabileceklerinden başıam bela olucaklar diye korkuyorum

• mümkün olabildiğince çevrene kendini savunabileceğini göster daha sonra onlar senin kendini savunman için şans vereceklerdir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Malzemeler: 1 adet kağıt, 1 adet kalem, 1 adet fotokopi makinesi

Yapılışı:Boş bir kağıdı önümüze alıyoruz. Kağıdın ortasına dağ çiziyoruz.Sonra o çizdiğimiz dağın ortasına büyük bi göz çiziyoruz. Yüzlerce fotokopi çekip önümüze gelen herkese gözdağını veriyoruz. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • tesbih al :d bıyık bırak :d beyaz çorapta olsun :d aa k. vadisi de izle :d zaten 2 bölümde çete kurarsın :D:d nie böle bişey isterki insan :)

0|0
    0|0
    • olduu ben kızım bu dediklerini nasıl yapıyım bir kız olarak adım duylduğumda erkekler bazı yavşaklar bir adım geride dursun diye sormuştum

• o zamaaaan bıyık bırakman yeterli:d şaka bi yana ne yaparsan yap katilde olsan yavşak dediğin karakteri bozuklar tavırlarından vazgeçmeeez :) böle iisin böle kal :d

• insanın değişmesi biraz zor olur arkadaş. ama sen şunları yapabilirsin, böyle yazdığına göre mutlaka bir iki darbe yemişsindir sen o yediğin darbelerden ders çıkarark nasıl insanlara güvenilip güvenilmediğni az çok anlarsın.

0|0
    0|0
    • darbe yemeyenin insan varmıdır ya şimdi daha iyi anlıyorum tabi ne mal olduklarını

• gün gelir devran döner

• aynen öyle :)

• içeri gir çık bak nasıl korkuyolar :)

0|0
    0|0
  • 2 tane koruma tut..Önüne geleni dövdür..

0|0
    0|0
  • benimle takıl herkes benden çekinir

0|0
    0|0
  • Senin ciddi bir duruşun olursa kimse sana gelip ilişemez.

0|0
    0|0
  • Dönme taklidi yap tipte musaitse arada dövselerde çoğu normal insan senden çekinir.

0|0
    0|0
  • psikopatmısın la

0|0
    0|0
    • yok değilim ama böyle olmak her zaman iyidir ben hemen samimi oluyorum gözlerini korkutmak iyidir

• birine yapıştır iki tane

Kızlar Ne Diyor 2

• Freud der ki insan karakteri 6 yaşında oturur..o nedenle bu saatten sonra karakterini değiştiremezsin...ılımlı biriysen öyle kal..insanların sana saygı duymasını istiyosan da bunu korkutarak değil yerinde ve saçmasapan olmayan davranışlarınla sağla...araya mesafe koy çok isityorsan...senden korkmasınlar, saygı duysunlar

0|0
    0|0
    • cevabın için teşekkür ederim oysaki diğer insanalr sorumu dalgaya aldılar kimbilir kendileri nasıl soru soruyorlar herkes gır gır peşinde zaten.

• elıne kırbaç al yolda yururken arada bı saklat bak senden nasıl korkuyorlar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...