Beşiktaş taraftarına yakışmadı?

biz size stadımızı verdik misafir olarak geldiniz yaptıklarınıza bakın yakışmadı sprey boyala sıkarak ve koltukları kırarak amacınıza ulaştınız mı
http://i61.tinypic.com/pvbs3.jpg

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üçlü sırasında kırılmıştır o koltukları Beşiktaş taraftarına göre yapmamışlar. Tahmin edemediler o statta Çarşının maç izleyeceğini Galatasaray maçında Koltukları daha sağlam yapın. Stat dün taraftar gördü. En iyi atmosfer yaşandı statta Beşiktaş sayesinde. Bir daha Beşiktaş oynadığında görür o atmosferi.

0|0
    0|0
    • ya arkadaş aptalmısınız koltuk üstünde zıplanır mı bir de savunuyosun ya

• Bir özelliğimiz yok. İnönü stadını yıkıp bu stadı orada yapmak için kaç sene bekledik biz biliyor musun sen. Semtimizden çıkmayız dedik direndik kazandık. Devlet yoksa bize o araziden çıkın biz size başka yerde stat yapalım dedi ama biz kabul etmedik. Aynı Galalatasaray'a yapılan teklif işte. Biz semtimiz dışında stat istemeyiz. O stadın ismi boşuna Vodafone olmadı. 140 milyon dolarlık sponsor anlaşması yaptık Vodafone ile.

• anladım ama bizimkini direk devlet vermedi herkes yanlış biliyor

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapanlar ayıp etmis sonuçta bize kapılarını açan bir takıma daha iyi davranmak gerekir ama bütün Beşiktaşlilari ayni kefeye sokamazsın. Yönetim parayı öder ama bu yinede yapılanları temizlemez

0|0
    0|0
    • bir daha vermiycez zaten gidin İstanbul'da oynayın bin tane stat var

• Kesinlikle yanlis yakismadi. Altta lazlar oledir boledir sacma cevaplar trabzon taraftari yapsa bile trabzonun lazlikla alakasi yoktur hamsi diyen arkadas trabzonun simgesi hamsi degil kaplandir.

0|0
    0|0
  • Adamlara bu yüzden stad vermiyoruz

0|0
    0|0
  • biz milletçe maç izlemeyi bilmiyoruz.
    kafana takma passolig sayesinde koltuk sahiplerinden tıkır tıkır alırlar.

0|0
    0|0
  • lazlar böyledir..

0|1
    0|1
  • Bilip bilmeden konuşma lazlar olay çıkardı

0|1
    0|1
    • kardeşim orası sizin stadınız değil istediğiniz gibi kullanamazsınız her yeri batırmışsınız

• Sen önce adam ol bütün beşiktaşlılar deme ben kale arkasındaydım eskisehirdeb geldik

• sadece koltuk kırmakla bitmiyor ki her yeri pisletmişsiniz bira şişeleri su sişeleri gördüğğümüzü söylüyoz sana lafım yok

• haha iyi yapmışlar hamsiler sizi

0|2
    1|2
Yükleniyor...