Alex... Evet arkadaşlar herkes ALEX'ın jubilesini konuşuyor ,, Bir futbol sever olarak bende düşüncelerinizi almak istiyorum?

Bir Galatasaraylı olarak yıllarca hayranlıkla takip ettim..
Herkes soruyor ben niye sormayayım ala alaa :D :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saygi duydugum bir futbolcuydu fenerde ender olan karakterli futbolculardandi birgun doner bence fenerbahceye. Bu arada bu soruda bile gizli sorulcak nevarki :)

1|0
    0|0
    • Umarımm.. Ülkemiz futboluna faydaları olacaktır,,
      neden gizli? Mesajlardan sıkıldım

Erkekler Ne Diyor 7

• adamdı.. nasıl fenerde kalabıldı onca sene hayret!! cocuklarını turk okuluna gonderen ıstıklal marsı ogreten onları turkce konusturan; sehıtlerımızi saygı ıle anan onlar ıcın gozyası doken beyefendı bır adamdı.. 300000 dolar prımı mehmetcıge bagıslayabılecek kadar türktü! ataturkcuydu ustelık.. kalan yasamında basarılar allah onu guzle yerlere getırsın bende bır galatasaraylı olarak cok severdım kendısını zekıydı cevıktı ahlaklıydı.. ornek alınamadı orası baska!!

1|0
    0|0
  • Keşke tüm rakipler böyle efendi olabilse

1|0
    0|0
  • Sağ ayağına 500 sayfa roman yazılır. Romanın sonuna "Solaktı" diye nokta konulur.

1|1
    0|0
  • önünde saygıyla eğildiğim tek fenerbahçelidir

1|0
    0|0
  • ayy nefret edderım futboldan

1|0
    0|1
  • Sıkıldım artık bu konudan

0|0
    0|0
  • Lig Tarihimizdeki Hiçbir Futbolcu Alex İle Kıyaslanmamalıdır. Çünkü Alex Karşısındaki Futbolcudan 5 Saniye Önce Düşünüp Bir Pasıyla 5 Kişiyi Oyundan Düşürebilicek Yeteneğe Sahipti.
    - Sergen Yalçın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• alex sorunda hagi diyorlar allah yardımcıları olsun :)
    alex kraldır onun gibisi gelmedi gelmiyecek !

1|0
    0|0
  • Turkiyeye gelmis buyuk degerlerden biriydi

1|0
    0|0
  • ben hagi hayranıyım

0|0
    1|0
Yükleniyor...