Adı unutulmayan eski sevgili

erkek arkadaşım eski kız arkdşnın adını soyadını unutmamış adını kimden duysa gözleri parlar hemen o mu diye milleti sorguya çekiyor nasıl biriymiş soyismi neymş ne yapaıyrmuş nerde kalıyormuş kiminleymiş? sinirlerimi bozuyor biran varlığımı unutuyor .. eski sevgilinin adı duyulduğunda dikktini çekiyorsa bir erkeğin ZORUnedirr

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• O KIZDAN YEDİĞİ AGIR BİR DARBENİN YÜREGİNİN BİR KESİMİNDE HALA KANIYOR OLMASINDAN KAYNKLANAN NEFRET VE SEWGİ KARISIMI BIR DUYGU HISSE6TMESINDEN KAYNAKLANIR . VE ARKADASINDA DEDIGI GIBI GERI DÖNMESI DURUMUNDA (TABI HICBIR GIDENIN GERI DONMEDIGI GERCEGINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURURSAK BU İHTİMAL OLAMAZ)SENİ KAPI DISARI ETMESI ANLAMINA GELİR.

0|0
    0|0
    • kızda onun arkdşyla konuşuyormuş şimdi korkuyorum acaba kızda benmkine mi yanaşmaya çalışıyor

• kım tutulup kalmıs olmasın kız mı :d 22 yasında kı kız mı :d sanmam guzel kardesım

• yok yok benm sevgilim kıza tutulup kalmasın dedim:)

Erkekler Ne Diyor 3

• zoru yok.. aşkı var :)

0|0
    0|0
    • ama sadece bir kez bunu yapmş adnı duymş arkdşndan ve yanına gitmk için ısrar etmiş çok arkdı götürmemiş kızın yanına ...

• e sadece 1 kere yaptıysa senn derdin ne :) ... bence sen kızı kıskanıyosun...

• tostos doğru söylüyor, tek temel üzerine kurulmuş o ilişki

0|0
    0|0
    • tek temel derken ? ama biz mutluyduk o kızın adı geçtiğinde öyle oldu bir kez beni unuttu birden ve arkdşna kızı sordu nerde oldgnu sordu ve hadi gdelm yanına diye çıkıştı birdn bana baktı ve kaldk

• sadece sen onu seviyorsun, eğer o kız dönerse sana yol verir

• niye unutsun ki ya unutmak öyle istemle olan bişe mi?

0|0
    0|0
    • peki neden adı geçince heyecnlnr yanına gtmk ister?

• tadı damağında demek ki hala :D

Kızlar Ne Diyor 3

• ve sende hala onunla birliktesin,farkındasın dimi şu an o cocuğun kapısı calsa ve o kız iceri girse dısarı cıkarılan ilk kisi sen olursun..

0|0
    0|0
    • peki ona duyduğu nedir

• kızın umrunda değil benmki, hatta yedikleri içtikleri ayrı gitmyn bir arkdşı var kız onunla ark konuşuyorlrmş çocgn ilgisi vrmş kıza ..şmdi aklma takıldı sürekli bu çocuk kızı davet ediyr bir yerlere ee benmkiyle bu sürekli aynı yerdedir bahaneyle kızla görşmk için benmki yaptryor olabilir mi arkadaşına bunu

• olabilir neden olmasın ki sen babasının kızı değilsin sonucta önce tabikide kendini düsüncek

• bunu sana yaşatmaya ne hakkı var, nefret ediyorum böyle erkeklerden .

0|0
    0|0
    • ne yaşadğmda bilmyrm ki nedir bu yardm edin lütfn kıza tutkn mu acaba..:(((

• peki yorumun nedir bu kızda mı hala takılı sevyr olblr mi yoksa cinsellk mi

• işte 30lu yaşların ne düşündüğünü tam olarak tahmin edemiyorum seni yanıltmak istemem cinsellik olma ihtimalide var aklı takılı kalmışta olabilir herhangi bir sebepten . açık açık konuşmanı tavsiye ediyorum .

• sen yarabandısın demektir

1|0
    0|0
Yükleniyor...