"Hayır" sözcüğünü ne kadar etkin kullanıyorsunuz yada kullanabiliyor musunuz?

hayır deme seviyeniz kaç level?insanlara(samimi arkadaşlar,akrabalar bs)"hayır"derken onları kırmaktan çekiniyor musunuz?"hayır"demek yerine bahanelere mi başvuruyorsunuz?misal borç isteyen bir dosta kendi borçlarınızdan bahsedip,katılmak istemediğiniz bir aktivite için size"lütfen"deyip duran bir dosta günün yorgunluğundan,hastalıktan filan mı çıkar yol arıyorsunuz.yada patow diye "hayır"diyebiliyor musunuz?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• bahane aramam uğrasamam beynim yorulur hayrsa hayırdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok güzel hayır derimm

0|0
    0|0
  • malesef hayır diyemiyorum bu huyumu sevmiyorum. ama hiç sevmediğim insanlara hayır diyebilirim

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımı ve ailemi kıramam ama hoşlanmadığım ve saçma sapan istekleri olan herkese rahatlıkla hayır derim

0|0
    0|0
  • bir ara üzülmekten ve kendim gibi olamamaktan o kadar sıkılmıştım ki...o gün bugündür rahatça söyleyebiliyorum..

0|0
    0|0
  • Yemediği zaman cevapsız bırakıyorum. Taşları yerinden oynatıcak bir mesele de çekinmeden hayır derim ama.

0|0
    0|0
  • en sık kullandığım kelimedir hayır son 3 senedir..

0|0
    0|0
  • Hayır deme konusunda guruyum:) Israr edildiğinde biraz olsun gardım düşse de taviz vermiyorum:)

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanları kıramam

0|0
    0|0
  • neredeyse herşeye hayır diyebiliyorum :)

0|0
    0|0
  • Valla bazen öyle bi hayır diyorum ki kendime şaşırıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır demem gereken yerde bakarız derim genelde

0|0
    0|0
  • bazen kırmadan bazen direk olarak bazense yapıyorum hayır diyemiyorum.Kişiye ve ne olduğuna bağlı bir durum.Gerçekten bu konuda dengeli olduğuma inanırım.

0|0
    0|0
  • yeni basladim henuz 1 levelim

0|0
    0|0
  • bende çok kullanıyorum iş gereği :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...