Hamza HAMZAOĞLU'nun ilk maçı sizce nasıldı?

Galatasaray'ın iyi olduğunu düşünende vardı kötü olduğunu düşünende.. Sizce nasıldı?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizi birakti ya o hamza Hamzaoğlu gun yuzu gormesinn insallah gekas a da oyle dedk geri geldi.. darisi hamza nin basina :D

0|0
    0|0
  • Iki maci da harikaydi

0|0
    0|0
  • Özlediğimiz Galatasaray'ı izlemeye başladık çok şükür.

0|1
    0|0
  • Daha belli değil

0|0
    0|0
  • görecez zamanla

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kii

0|0
    0|0
  • burak yılmaza ofsaytla düşmemeyi öğretmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İdare eder

0|0
    0|0
  • Akhisar macini soruyosan ikinci maciydi ligde ilk maci takim hala istenilen seviyededegil ama galibiyeti hakettik bir pozizyon verdik bide hakemden gol yedik bu sevindirici ama daha cok pozizyon bulmaliyiz.

0|0
    0|0
  • Bu son maçta ters köşe oldum ; Konyanın kaybetmeyeceğini düşünüyordum. Maçı izlemedim ama GSnin başarısının tek maçlık olduğunu düşünüyorum ve ligin her sene aynı şekilde bu 3 ''büyük '' takımın önde olmamasını istiyorum ; haketmeden sadece isimle götürüyorlar işi.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim in veliahtı Galatasaray ı evladı olduğunu gösterdi bence. Hak ettiği yer ve umarım biz de hak ettiğimiz yere onunla geliriz

0|0
    0|0
  • Gs kadrosu zaten bu ligi çok rahat götürür bunu herkes biliyor Hamza hocada ekstra birşey yapmadı gerekeni yaptı sadece ha başarı olurmu bu bunun için daha çok erken bir derbi görelim o zaman anlarız arsenal maçını kimse baz almasın yanılır bu takım bu sene Hamza hocaya kadar ne düzgün idman ne düzgün taktik çalıştı morinho gelse düzeltemezdi o maça kadar

0|0
    0|0
  • İlk maçı 4 -4lüktü

0|0
    0|0
  • Bence ayni normal oyun oynadi iyi olsa arsenal macinda gorurduk konyaya 5 atmis ne onemi var ayni normal oyunuydu ilerdeki maclarina bakacagiz. BjkLi

0|0
    0|0
  • Harika oynadık bu takım bundan fazlasını hakediyor. Eğer bir toplarlarsak ben gorecem o dalga geçenleri

0|0
    0|0
  • Daha belli degil arsenal macini da gördük

0|1
    0|0
  • Adamlar 4 yiyip duruyor ama ilk 3 te ama. Adamlardaki sansa bak

0|0
    0|0
  • çok çok iyi değil di. normal di. şu an en iyisi Beşiktaş sonra Trabzonspor

0|0
    0|0
  • ben hamza hamza oğlunu bilmem. eski Galatasaraylı onu bilirim ve gördüğüm şu ki takıma biraz ruh katmış ben o mücadeleci ruhu gördüm

0|0
    0|0
  • Sana faydasimi var bosver hem fuutbolcular mala az vurduysa o gun iyi oynamislardir

0|0
    1|3
  • sanpiyon cimbom yazdıracagız =)

0|0
    0|0
  • son maçı gibi bol gollü :))

0|0
    0|0
  • Fevkalade

0|0
    0|0
  • Baska adam kalmadi * kim gelsin yilmaz vural mi :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...