Mükemmel bir gününüzü nasıl tanımlarsınız?

sabah kalktınız ve akşam yattınız...arada olanlarsa hayatınızın en güzel anları arasında yerlerini aldılar. nedir onlar? nasıldır sizin için mükemmel bir gün?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kalkınca güzel bir kahvaltı yaparım.Duşumu alıp giyinir çıkarım.Günümün mükemmel geçmesi için erken evden çıkmam lazım:)Takıntım var:)Gün içinde sıkıldım sözünü kullanmıyorsam o gün güzel geçmiştir.Sıkılmaya fırsat bulamamam lazım.Arkadaşlarla bir yemekte olabilir,gezip dolaşmakta ya da farklı birşeyler yapmakta.Önemli olan sevdiğim insanlarla eğlenceli bir gün geçirmek aslında ne yaptığım değil ne kadar keyif aldığım önemli.Lunaparka gitmeyi,bowling oynamayı ve cartingi seviyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• guneşın odama dogmasıyla baslar veee erken br saatte kalkıp tatıle cıkmaktan baska guzel ne olabılr kiii :D

0|1
    0|0
  • güzel bi kahvaltı sonra İstanbul alışveriş gezip dolaşma bi yerlerde oturup bişiler içme sonra arkadaşlarla akşam eğlenmeler falan filan güzel olur hany:P

0|0
    0|0
  • ailemle güzel bir kahvaltı, yakın arkadaşlarımla alışveriş, akşam yemeği boğaz kenarında rakı balık :)

0|0
    0|0
  • Delice eğlendiğim kafamı hiç birşeye takmadığım birgün..Böyle bir günü yaşayalı kaç gün geçti acaba üzerinden..

Fethiyedeyken tekne turuna çıkmıştım mesela tüm günüm güneşlenmek yüzmek dans etmek ve kahkaha atmakla geçmişti :)

0|0
    0|0
  • Ole bi gun yok

0|0
    0|0
  • Death note yi en baştan izlemeek

0|0
    0|0
    • şu manga olayına ben de bi bakayım artık...how to treat your dragon'ı da tavsiye ederim

• tabi ben şu anda anlamıyorum L dediğin nedir :) ama zeki işleri severim izliycem o yüzden. anime ve manga farklı şeyler mi bu arada?

• evet anime video tarzı . manga çiziroman tadındadır.

• 15 gün öncesi mikemmmeeeeldiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sabah uyan bi sçıp tekrar yat, akşam kalk su içip bişiler atıştırıp tekrar yat.işte mükemmel günün tanımı.

0|0
    0|0
  • Hergünüm mükemmel kahvaltıda paris,öğlen yemeğinde milano,akşam yemeğinde londra'yım ,ama ramazanda sahur'u mekke'de iftarı medine'de açıyorum...

0|0
    0|0
  • böle yazarak sınırlandırmam mükemmel bi günü. olabildiği olsun işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...