Sevdiğiniz, ciddi düşündüğünüz kıza nasıl davranırsınız?

Sevdiğiniz ciddi düşündüğünüz bir kıza nasıl davranırsınız ? Svemediğiniz oyaladığınız bir kıza nasıl davranırsınız ? ''Şuna şunu yaparım şuna bunu yapmam'' türden dediğiniz şeyler var mı ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğim kıza her zaman farklı davranırım onun yüzüne farklı gülerim mesela yanında heyecanlanıp saçmayabilirim veya sık sık soru sorarım maksat muhabbet olsun.sevmediğim birine ise yüzüne bakmamaya çalışırım.onunla hiçbir şekilde ilgilenmem konuşmam kısacası.ama sırf sevmiyorum diye de kötülük yapcak değilim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevdiğim kıza dokunmaya kıyamam öylesine kızları nefes nefese bırakırım öyle bişi işte soktugumun gönül meseleleri

3|1
    0|0
  • kimseyi oyalayacak kadar terbiyesiz değilim şükür... ciddi düşündüğüm kıza da gelecekten bahsedebilirim...

1|0
    0|0
  • sevdiğim kızdan uzaklaşırım.çünkü ne zaman yakınlaşsam olmuyor.beni sevenden de yine uzaklaşırım.skerim bu nasıl iş ya akşam akşam sinirlendim bak şimdi.

3|0
    0|0
    • :D

• ne istedigini bilmiyosun sen

• ewt haklısın.belki de bu yaz 3-4 tane kızın telefonunu aldım 2 tanesiyle yemeğe çıktım ama hiçbiriyle bişey olmadı.belki de ben ne istediğimi bilmiorum.

• sever baş tacı eder gönlümün kraliçesi yaparım. diğerinin kalbini kırmadan benden uzaklaşmasını sağlarım...genel ifadelerle bu şekilde

1|0
    0|0
  • Ben cok rahatimdr hic kasmam farkli davranmaya falan cicili bicili yumusak konusmalarda tarzm degildir :))

0|0
    0|0
  • ikisiylede ayni seyleri konusurdum.

oyaladigimi yada ciddi dusundugumu nerden bileyim.evlilik 2 kisilik

ama gezmek icin cikcaklar bellidir.

onlarda hep tassak muhabbeti yapardim.hep cinsellllik arada sevgi filan iste.

1|0
    0|0
    • Mesela oyaladığın kızın bütün triplerini, kaprislerini çeker misin, ilişkiyi yürütmek için uğraşır mısın ?

• bi yere kadar evet cok zorlarsa fazlada ugrasmam birakirim.

• Sevdiğim kızla konusurken daha dikkatli , sevmediğim oyaladığım bir kızla konusurken ise daha rahat konusurum.

1|0
    1|0
  • sevdiğim kıza=alım balım peteğim naber gülüm art artda güzel sözler söylerim

sevmediğim kıza=bu gibi iltifatları arada bir yaparım

0|0
    0|0
  • ikisine de kadin gibi davranirim.

1|0
    0|0
    • Niyetimi belli etmem diyosun

• oruc tutacak olsak bastan niyet ederim ve niyetim bellidir. Tek gecelik de olsa, uzun sureli de olsa o bir kadin, ona deger veririm.

• ya tamam da bunu kız belirler erkek değil açık söyliyim kızın yanında mutluysam huzurlu hissediyorsam birde benim şunu giy buna giymelerine katlanıyor bana emir verip beni yönetmeye kalkmıyorsa idealdır yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kitap güzel mi? Ben de seriyi aldım başlıcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...