Alex.. Yaşayan Efsane yaklaşık 20 dakika önce futbola veda etti?

Alex denince akla benim için adamlığı karakteri duruşu gelirdi hep lider olmuştur benim için fenerbahçenin yıkılmayan kalesi.. Peki sizin için Alex'in bir anlamı var mıydı?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• sağ ayağına 500 sayfa roman yazılır.
    romanın son kelimesine " solaktı " yazılır ve nokta konur.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Türkiyenin gelmis geçmis en düzgün karakterli futbolcularindan biri. Aile babasi, profesyonel. Onu izleyebildigim için çok sansliyim

0|0
    0|0
  • Kim bir Alex olmuş... Fenerbahçe'ye gelmiş en efendi insanlardan biriydi gerçekten...
    Galatasaraylıyım ama sorun değil bu...

0|0
    0|0
  • İlerde teknik direktör olur:)

0|0
    0|0
  • adamdı o onu sevmeyenler karakterinden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • geç bile kaldı

0|0
    1|2
  • alex deyince aklim hep fener bahce geliyordu, cok severim onu gercekten

0|0
    0|0
  • Vardı

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve severim adamı. kişilik olarak en iyi 3-4 futbolcudan biri.

0|0
    0|0
  • Elbet olacaktı gönül isterdiki fenerbahçede veda etsin

0|0
    0|0
  • alex fenerden gittiğinden beri takım tutmuyorum benim için yeri çok önemlidir tabiki bana futbolu sevdiren adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bambaşka bir futbolcuydu. efendi, güzel top oynayan ve başarılı. o gönderildikten sonra Fenerbahçe'nin eski havası kalmadı.

0|1
    0|0
  • Şu fenerın Bize (gs) yaptığı en buyuk ıyılık su adamı gondermesı oldu. asdaf Kral adamdı gerçi canımızı çok yaktı puştt.. ama sezarın hakkı sezara. Koşmadan nasıl Hagi gibi olunacağını gösterdı :DD. Bakma sen avrupada chelsea yoluna kadar iç dinamizmi ayakta tutan adamlardan bırıydı. Hiç bir şey demesemde attığı gollerden bir kolaj yapalım susalım yeter.
    Heykelını dikip gönderdınız sımdı susun. asdffg

1|0
    0|0
  • En efendi rakiplerden

0|0
    0|0
  • Hiç sevmediğim bir adam geliyor nedense benmde aklıma

0|0
    0|2
  • Alex Türkiyeye gelen en iyilerden gerçekten hem futbolu hem karakter olarak Türkiyeye tekrar Teknik adam olarak döner birgün diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun.. Alex e gelene kadar daha ne değerler geldi Fenerbahçe ye.. Selçuk Yula nasıl biriydi bilir misin sen?

0|0
    0|0
  • alex turkıyeye gelmıs ahlaklı durust kalıtelı bır ısımdı umarım bundan sonra turkıyede antrenorluk yapar

0|0
    0|0
  • O kadar parayı alınca herkes adamlık taslayabilir. Alex kötü bir insandır demiyorum ama böyle abartmanın bir yerlere taşımaya çalışmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Dedem lefteri babama anlatmış babam rıdvanla aykutu anlatır hala bende çocuğuma alexi anlatıcam. Yeterlimidir😄

0|0
    0|0
  • Kral.

0|0
    0|0
  • 10'u anlatmaya sayfalar kelimeler yetmez adam gibi adam ALEX DE SOUZA kaptanı çok seviyoruz

0|0
    0|0
  • sıradab brezilya çingenesi başka ne düşüneyim

0|0
    0|0
  • Galatasaray liyim ama onun kadar karakterli bir futbolcu daha gormedim

0|0
    0|0
  • alex le sonsuza. efsane

0|0
    0|0
  • Adamın hasıdir Alex bende imzali fotografi var 😄

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl

0|0
    0|0
  • yapma beee

0|0
    0|0
  • o bir efsane...

0|0
    0|0
  • alçak gönüllü ve saygıdeğer biriydi.
    bu özellikler onu oldukça anlamlı kılıyor.

0|0
    0|0
  • Yolu açık olsun büyük kaptanın ♥♥♥

0|0
    0|0
Yükleniyor...