Bacağı iki yana açma?

arkadaşlar. Ben şu an 18 yaşındayım ve bu tip hareketler gerektiren bir spora hiç dahil olmadığım halde her gün egzersizle bacaklarımı iki yana açabilir miyim? şu düz şekilde yapıyolar ya o da olur

Güncellemeler:
Açtım arkadaşlar mutluyum :D6 gün boyunca her gün 20 dk bacak esnetmesi yaptım ve şu an gereksiz bir şey olduğunu farketmeme rağmen yine de mutluyum :D

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zorlanırsın ama olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Size en yakın jimnastik ya da bale salonuna giderek bilgi alabilirsiniz. Evet, bacaklarınızı çalışarak açmanız, özel bir engeliniz yoksa, genelde mümkündür.

0|0
    0|0
  • Öncelikle ayaklarını kelebek gibi açaya çalış, evde kardeşin varsa sağına soluna yavaşça basmasını iste, birisinden yardım alamıyorsan, sen bunu hafif hafif esneterek yap. diz kapakların yere deysin yani. daha sonra, ayaklarını peger gibi açmaya başla, yavas yavas bunuda, bir zaman sonra liflerin açılır. (: fazla zorlama ama.

0|0
    0|0
  • Esneklik isteyen bir hareket. Bazı insanlar çocukluktan beri yapsa bile açamaz, bazıları hiçbir şey yapmadan açar. Yapı meselesi yani :) Sen yine de dene ama ısınmadan yapma, lifleri yırtma :)

0|0
    0|0
  • açamazsın yaşında artık geçmiş zaten zamanla esneye esneye biraz ayırabilirsin ama 0 açamazsın kalkışmaya da deneme lifleri yırtarsın

0|0
    0|0
  • dikkat ette yırtılmasın

0|0
    0|0
  • Onu yapman için geç olabilir ama hareketleri yaparsın bir şey yok onlarda

0|0
    0|0
  • açarsın , ben 20 yaşında tekvandoya 3 ay gittim ciddi şekilde yararını gördüm

0|0
    0|0
  • şınav çek gizlicik :D

0|0
    0|0
  • Çok ayıp baska spor dalarına bak sen :D

0|0
    0|0
  • Bnce dene ise yarar

0|0
    0|0
  • yok çok fazla açma bacaklarını sakıncalı kızlar için

0|0
    0|0
  • o hareketi yaparsan sadece yatakta işine yarar

0|0
    0|0
  • Evet yapabilirsin ama bilen birinden yardım al yoksa kendine zarar verebilirsin

0|0
    0|0
  • şeyin yırtılacak fazla zorlama:))

0|0
    0|0
  • Yüz üstü yat havaya kaldır ataklarını öyle yap

0|0
    0|0
  • Bakireysen kızlık gidebilir dikkatli ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• açman hipermobil olduğunu gösterir sağlıklı bir insan açamaz

0|0
    0|0
    • O ne demek acaba...

• fazla hareketli normalde belli bir hareket açıklığımız var fazla olması da zararlı az olması gibi

• dikkat et fazla açma yavaş yavaş yaparsın

0|0
    0|0
  • bence deneme

0|0
    0|0
Yükleniyor...