Ciddi cevap yazmak isteyenler göz atsın arkadaşlar..

Sevgilinizin size karşı ilgisi alakası azaldıysa siz ne yapardınız?tekrar eskisi gibi nasıl ilgisi olur neler düşünürdünz?veya neler yaptınız bunun için?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• kaçan kovalanır hesabı mesaj atma... atsan da soğuk davran... ama ilişkiye ara verme... zarar görürsünüz...

0|0
    0|0
    • o bana şuan soğuk davranıyor zaten mesaj atsamda normal arkadaşına atar gibi cevap atıo.sinir oluyorum bu duruma..

• doğru diosun ters tepmesin sonra?

• eğer seni gerçekten seviyorsa ters tepmez... tam tersi, kıymete binersin...

Erkekler Ne Diyor 7

• alkol iyi gelir

1|0
    0|0
    • ne alkolü ya..

• 2 şişe şarap alırsın mum ışığında beraber sohbet ederek içersin bi süre sonra kafalar güzelleşir iki tarafta içinden geldiği gibi konuşmaya başlar sevgi gösterisinde bulunur.. detaylara girmeye gerek yok gece mutlu biter sevginiz pekişir..

///Saygılar..

• önce sebebini araştır bir şeye canı sıkılmış olabilir. sebebini bulunca ona göre davranırsın. belki de daha fazla ilgi bekliyordur. senin cevabın bu ikisinden biri

0|0
    0|0
  • fazla uğraşmazdım

0|0
    0|0
  • başka kızlara yazardım puhhahahah (bok yazardım moralim bozulurdu geri çekilme taktiği denerdim)

0|0
    0|1
  • cep telefonu degilki şarj edelim.Azalmanın sebebi ben degilsem biter gider.

0|0
    0|0
  • Oluruna bırakır ve eklerdim.Beni istemeyeni ben hiççç istemem

0|0
    0|1
  • vakti zamanında bana yapıldığı gibi yenisini bulurdum ama onun yaptığı gibi dönmezdi orası var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• birsey yapmazdım sanırım yani hersey tamken kendi kendine benden uzaklasıyorsa ben ne yapabilirm ki

0|0
    0|0
  • Her ilişkide bu tür şeyler zamanla olabilir bence ve bunun sevmemekle de bir alakası olduğunu sanmıyorum artık birbirinizi tamamen tanıyacak düzeyde ilişkiniz ilerlemişse ortada paylaşılacak bir konu bulamamaktan dolayı ilgi azalması olabilir. Bence normal karşılamak lazım rahat bırakmak biraz karşıdaki kişyi üstüne eskisi kadar düşmemek lazım ki zaten seni seviyorsa bir süre sonra özleyip dayanamayacak ve aynı ilgiyle dönecektir.Sadece biraz mola vermeniz lazım bence :)

0|0
    0|0
  • sana noluyo neden böylesin geçen haftayla bu hafta ne değiştii ne sorunun var neden beni üzüp duruyosun aynı şeyi ypmamı istiyosun derimm snrlenirim bağırırm çağrırım sonra gönlümü almk için uğraşır :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • o senin sevgilin işte.benimki farklı..

• eskisi kadar değil..o soguk olunca bnde mesafeli davranıorum.

• için rahat etmiyosa sorucksın çekinme ne olucksa oluckk yıpranmak yerine konuşarakda hallede bilirsin böyle uzak durması ilşkilerde hep bi soğukluk oluşturur eğer ciddiysenizzz

• Bana bir başkasının asıldıgını takip ettiğini flan söylerdim :)

0|0
    0|0
  • Bi daha eskisi gibi olmaz.

0|0
    0|0
    • neden hatalı olan kendisi ben ondan sogumuorum o benden soğudugu söylüyor var mı böyle birşey ya mantıgım almıyor birtürlü?

• bilmem ki sıkıldımı acaba?bu durumda ne yapsam bilemiorum.

• Bence üzerine düşme daha fazla sıkılır. Hem üç aylık bir ilişki için gururundan taaviz verme

• Her kavga da ayrılalım gibi laflar diyip çok kıskançlık yaptın mı?

0|0
    0|0
    • önceleri ben ayrılalım diodum şimdi ise bu yapıyor.

• gidicekmiş gibi davran ama hiç gitme bunu da yaparken ayrılık lafını geçirme o kadar sadece bu ilgisizlik bizleri ellerinde gördükleri için yapıyolar biraz kendini çek bakalım nası davranıyo sana

• doğru söylüosun biras kendimi çekeyim bakim ne olacak.

• hiç yapmadığınız şeyler yap

sevmediği tavırlarını değiştir

olduğundan daha anlayşlı ol

bi süre gururuna,huyuna git..

Ve olanları gör %100 garanti =)

0|0
    0|0
    • ben hep onun istediği gibiyim zaten.

sorun o benim istediğim gibi olamıyo.

• ya anlamazsa tamamen bitirirse..?

• abartmadan canım çeşitli imalarda bulunarak anlamsını sağlayarak yani

• benim sevgilimin de azaldı ve ben de aynı durumdayım bu sıra bıraktım kendi haline zamanla ögrenecegim...yardımcı olmak isterdim

0|0
    0|0
    • bndemi kendi haline bırakayım bilemiorum yaa cidden..

• denedim olmuyo diyo.

• anladım o zaman birşey diyemeyecegim...

• biraz ozlesin seni 1/2 ay falan gorsumeyin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...