Erkekler sizin için kaşar kız kimdir ?

sorumda ki gibi erkekler bir kıza kaşar demenizn nedenleri nelerdir ?bazı insanlar ölüyoki. sırf o kıza ulaşamadığı için bile adını çıkartabiliyor vs bunlar harcınde genel olarak kaşar kızların özel. ne olurda siz öyle dersiniz bir çok kişinin yorumlarını bekliyorm

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• ağır başlı olmayan , erkeklerin içinde çok rahat davranan ,çok rahat yatağa atabileceğin ,utanmayan erkeklerle bile belden aşağı konuşan

0|0
    0|0
  • yolda yürürken külotu belli etsin diye düşük bel kotun üstüne çekmek

ve üstüne kota yetişmiyecek kadar kısa bi tisört badi giymek

yürüdükçe badisini çekiştirmek, 1 dk sonra badi yukarı çıkmaya başlayınca külodunun görüldüğünü fark ettiğini bildiği halde çekiştirip durmasıdır, o beyini harbiden merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • kaşarkız ucuz kızdır. namus falan başka bişey. herkesin bi ahlak anlayışı var. bazıları belki rahat yaşar ama ben kaşar diye ucuz kıza derim

0|0
    0|0
  • Her önüne gelene ilgi duyan, yılışık yılışık davranan, aşkomm diye konuşan, sevgilisinin yanında iken başka erkekleri süzen, sevgilisinden ayrılmadan bir ikinciyi daya yedekliyen, sonra sanal ortamda namuslu havalarında takılan fakat reelde tam bir neyse anladınız. Evde korkudan kapalı giyinen dışarda bir karış etekle dolaşan, okula giderken eteğini kıvıran, her erkekle kanka olan ve el şakaları yapılan, ismini tüm sem duymuşsa kaşardır o aga.

0|0
    0|0
  • ulaşamadığı kıza kimse kaşar demez kendinizi kandırmayın len

1|0
    0|0
  • her önüne gelenle beraber olan kısaca.yollu ya da motor da denir böylelerine namuslu orspu didğer adıyla

0|1
    0|0
  • Duygusuz şekilde sürekli birileriyle birlikte olanlar diye tanımlayabilirm ama şuana kadar birine kaşardemedim yok hiç

0|0
    0|0
  • Listeyi sıralamıycam, çok alınan olur :D

0|0
    0|0
  • Herkezin yatağına giren.

0|1
    0|0
  • tabirimi mazur gör ama başka kelime bulamadım . önüne gelenle beraber olan ar namus kavramı olmayana deniyor senin dediğin gibi ulasılamayan biri olduğunda denileni duymadım

0|0
    0|0
  • gözü doymayan kızlara denir bence elinde bi erkek varken hep gözü dışarıda olan ve ya erkeği etkileyip sonra hiç bi şey olmamış gibi davranana denir bence .)

0|0
    0|0
  • Sevgilisi oldugu halde benle buluşan ''Canım ya bi günde bira falan içelim'' diyen.

Her hafta sevgili değiştiren çıktıgı kişi sayısı 30-40'ı bulan

Sevgili değiştirmeyi marifet sanan

Her erkekle içli dışlı olan kıza

Kaşar derim ben

0|0
    0|0
  • herkesle yakın olan farklı fantaziler yaşayan aşırı gevşek ve bütün kızları kendi gibi olmasını sağlayan kişidr. birden fazla kişiyle ilişkileri vardır.

bugün onla yarın başka biriyle takılanlar

0|0
    0|0
  • Sen bu terimlere takılma isteyen istediği gibi yaşar.İnsanların ağzı torba değil ki büzesin,kimin ne olduğunu birlikte yaşamadan anlamadan nerden bilecekler.Sen kendini iyi bilip güveniyorsan olay bimiştir.

0|0
    0|1
  • aklını erkeklerle yemiş olan

0|0
    0|0
  • Yılışık davranan kızlardır ve "son derece" iticilerdir.

0|0
    0|0
  • bence bütün kızlar namuslu genelevdekilr hariç

0|0
    0|1
  • ya şimdi bintane şeyi var bunun hangi birini diim

0|0
    0|0
  • Bir örnek ile cevap vermemi istermisin ?

0|0
    0|0
  • sevgilisi oldugu halde aranan kızdır, bugün nette tanıştım bitanesiyle

0|0
    0|0
  • gösterip elletmeyen diyesim var

0|0
    0|0
  • kaşar ors. gibi tanımlar hoş değil ben kaşar demiyorum :) kimsenin özel hayatına karışmam

0|0
    0|0
  • kaşar kız kaşar olan kızdır.

0|0
    0|0
  • Örneğin Kahlo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez. İstediğiyle yatsn kalksın herkes. erkeklerde 50 tane kızla yatanlara ne denıyor ozaman ? erkek kaşarı mı neyse.

Bence kaşar kız kavramı degıl de ucuz kız kavramını sorgulamak lazım bır arkdsın da dedgı gbı. yada basit kız. Yılışık ve cevresını de bozan ayrıyeten burnu havada olan kızlar. önüne gelenle yatan ve secıcı olmayan. duygusuz yaratıklar.

0|0
    0|1
  • Edep bilmeyen kızdır. Daldan dala atlamayı seven kızdır.Konuşmasının ayarı olmaz. Hareketlerinin ayarı olmaz.Onun haricinde hiçbir kız kıyafetle kaşar olmaz.. Yeterki oturup kalkmasını bilsin.

0|0
    0|0
  • Erkek peşinde koşan kızdır. Ve bunun farkında olmaz böyleleri, tam tersi olarak algılar. Erkeklerin onlara salya akıtmasını iltifat olarak alır vs.

0|0
    0|0
  • Onlara göre isteyip vermeyende kaşardır, o istemeden verende. Durum bu yani

1|0
    0|0
  • or..pu gbi davranmayı alışkanlık haline getirmiş şımarık duygusuz kıza denir bence.

0|1
    0|0
    • Birde agzına küfür alanlar var bunlarıda bu gurubun içine alabiliriz.

• bunlar link

0|0
    0|0
Yükleniyor...