Bunu hangi erkek yapar? erkekler..

bir akşam toplandk sevglim bn arkdşlrmz falan.sevglmle arkdşm gözümün önnde birbirlerine kur yapıp asıldılar. bnde inadına onun kankasna iltifatlarda bulundum ve kanksyla yakınlaştk. benmki kankamın faceni almş ona istek göndermş.ama kankama kızınca kankamda onun isteğini reddetmş.arkadaşlar bu adi herf beneden arkadşmı getmemi ortm yapmamı istiyor. kızıyorum git keneden söyle mesaj at diyorum onu yapmıyor sürekli bana diyor. birgn telde bana şerefsiz şerefsz neyin üzerine otruyorsun sen dikkt et deyip deyip güldü üstelk yanında kankasıda vardı. sarhoş musun dedim hayır değilm dedi. bana arkdşnı getr bnde sana benm ark.mı getrym dedi bu gönül işi dedi kabul etmedim ve bitirdim. arkadaşlar neden kankama mesaj atmıyorda bunu yapmayacağımı bile bile bana 4 mz buluşalım diyor, neden benden istiyor bunu nedir bunun amacıı :(( şimdi aradan zaman geçti ortk bir arkdşmdan bir gece bulundgm yere onu götürmesini istemiş yanıma gelip benm haberim yokkn bana baskın yapmk istemiş bütün gece yanma gelmk için arkdşma yalvarmş zor ikna etmişler ve getirmemişler yanıma. arkadaşlar şimdi nedir bu adamn amacı:((

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• bakşimdi nabıcaksın demırı ısıt soguk tarafını sevgılıne sok ki sıcak taraftan tutup cıkaramasın ıcınde kalsın adinin (=

0|0
    0|0
    • ahahahhhaaaa :DDDD bncedee hak edyr da uğrşmya değer mi değmez:D

• hahhahha koptum kankaa aynen oyle ıcınde kalmıssın :D

• yada bu böyle yanıma gelcekmiş ya hortumu hazırlıcan süprizz dyip çıkcn karşısına ıslatıp ıslatıp dövcn ahahhahhaha:D:D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin o arkadaş bu siteden ha.. bi yarım saat önce de o sordu arkadaşımın aşkına vereyim mi diye ona göre..

1|0
    0|0
  • Ahh be ufaklık nasıl bir ortama duşmussun sen.. yazık..

0|0
    0|0
  • Herkes birbirine...

0|0
    0|0
  • aşcı uşaga uşak bahcivana bahcivan söföre sonra hepsi söfore filmin adı gurup indirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafam karıştı inan. bilmem kaç bilinmeyenli denklem gibi.Umarım çözülür ama bence uzaklaşın siz.

0|0
    0|0
  • bi bitmedinizz ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...