Bayanlara soruyorum...

futbol sevmeyen yada futbolla ilgilenmeyen bir erkeğe bakış açınız nasıl olur aceba merak ettim?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal , herkes futbolu sevecek diye bir kural yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevmeyebilir futbolu ama ben şahsen futbolu çok izleyen, iyi bilen ve takip eden biri olarak onun da ilgilenmesini isterim.Takım tutmayabilir ama beraber maç izlemek isterim.sevse daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • İlgilendirmez..futbola göre değerlendireceksek işimiz daha çok.

Seviyorsa sever,sevmiyorsa sevmez..kişisel tercih.

0|0
    0|0
  • ay futboldan gına geldı zaten ızlencek hal de kalmadı bu yıl ızlememesını gayet dogal karsılardım basketbola gereken deger verılmıyor :)

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen erkek mi?Bi insan neden futbolu sevmez ki.İyi bakmam valla:)

0|0
    0|0
  • İlgilenmesin tabii otursun çay demliyim dizi seyredelim :)

0|0
    0|0
  • Valla birlikte maç izlememiz lazım.O yüzden sevsin,futbol sevmeyen erkek eksik gibi geliyor bana.Futbol sevmeyen erkek nadirdir ayrıca.

0|0
    0|0
  • Holiganlik seviyesinde olmadıgı sürece spora ilgilenmesi hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • ben geçinemezdim walla... futbol candır!

0|0
    0|0
  • futbol sevilmezmi yaa :(

0|0
    0|1
  • gayet normal olur, herkes futboldan hoşlanacak değil ya babam da hiç ilgilenmez futbolla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim bir arkadaşım var futbolu hiç bilmiyor türkiyede sadece Quaresmayı biliyor onunda tipini bilmiyor sadece adını duymuş adam müzikle uğraşıyor kızlar peşinde valla.

0|0
    0|0
  • kardeşim futbolu sevmeyen erkekle ne muhabet edılırk zaten :D sen kızlarla takılın futbol sevenler bıızımm ıcın aşk 6 harflııdır (=

0|0
    0|0
  • valla öyle erkekler var :)

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen erkek doğru mu duydum?

0|0
    1|0
Yükleniyor...