Beşiktaş 3 - Trabzon 0 :)))?

Galatasaraylılar sizin maç kaç kaç bitmişti? :)))

Goller: Veli (Dk.5), Demba Ba (Dk.21), Cenk T. (Dk.84)

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyoruz adım adım
    Her solukta senin adın
    Şampiyonluk inan çok yakın
    Haydi bastır Beşiktaşım...

0|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutluyuz gönül verdiğimiz takım Beşiktaş'ımız galip geldi ama rakip isimleri anarak bu mutluluğu kirletmenin anlamı olmadığını düşünüyorum. Kötü oynamışsınız diyen arkadaşlar el vicdan bari özeti izleyip konuşsunlar.

0|1
    0|0
  • galatasaray 3-0 yenilmişti yanlış hatırlamıyorsam bence galatasaraylılara sor onlar daha iyi bilirler :)

0|1
    2|0
  • cardozonun golü ofsayt değildi her konuda hakemler hakkımızı yer diye vıkvık ötülüyor neden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaşlılara sorsam en son ne zaman Şampiyon oldunuz diye hatırlamazlar sonrada gelip bize liderlik dersi verirler.
    Sizinle Arenada hesaplaşacağız.

2|1
    1|1
  • Eze eze yendik TS yener diyenlerin sesini kesmek güzel O değilde hala cardozonun gölüne ofsayt değil diyenler var Ya futbol cahililer ya da gözlerde sorun var

1|0
    0|0
  • Beşiktaş haketti güzel oynadı eyw da GS yi niye katıyosun çocukça yorum yapıyosun soru açıyosun? :) 3 yemiştik bu arada kötü futbol oynayarak yenmişiniz hala GS GS anlamak zor :)

0|0
    0|0
  • O değilde bizi Galatasaray zannedip bir kaç gün önce 3-0 yeneriz diyen Trabzonlular nerede ya. Bu ligin en iyisiyiz bazıları gibi sürekli duran toplardan gol atıp 3 puan almıyoruz biz.

0|1
    0|0
  • Çocuklar 2 dk liderlik koltuğuna otursunlar :))

2|0
    0|0
    • Biz hep lideriz :) Siz oturduğunuzda da dikkat edin de koltukta Beşiktaş olmasın affetmez :))

• sizinle olacak maç gelsin de göreceksiniz :)))

• Sniper kuş avında meraklanmayın :))

• Espiri mi yaptın.

2-1 yendik

0|0
    0|0
  • Kaleci eksiği diyelim tolga iyileşti onur hala sakat 2. yarı daha adilane bir maç olur. Fatihle olacak iş değil bu 2 gol ü sadece izlemiş fitil etti lavuk

0|0
    0|0
  • bu beşiktaş galatasarayı duman eder demedi demeyin

0|1
    0|0
  • Hakettik

0|0
    0|0
  • 0dan 1 iddaa oynadim. tutmadi ama üzülmedim 😂😂

0|0
    0|0
  • 3-0 yensen ne 2sakat verdin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ım koyunca hopluyor Trabzon huu :D

0|0
    0|3
  • Avnı akerdede Trabzon kor ıkıncı sezonda

0|0
    0|2
  • Zaman geçmek bilmedi sanki. Keyifli değildi bu maç. 2 hafta sonraki maç daha heyecanlı olacak

0|0
    0|0
  • Demba ba adamin ham maddesi ya bizim emenikede gotunu yaysin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...