Beşiktaş 3 Trabzonspor 0 Düşünceleriniz neler?

Beklemediğim tahmşn etmediğim bir skor oldu maçta ilk yarıyı izledim Beşiktaş hakatti maçı daha derli toplu görünen takımdı önemli bir 3 puan aldılar. Trabzonspor ise bu maçtan ders çıkartmalı.( Bu arada 2. gol çok tartışılacaktır ama bana temiz gibi geldi tekrar izlemek lazım) Ama hakeden kazandı bence siz neler düşünüyosunuz?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2. golü dikkatli dikkatli izledim. Orada faulu yapan aslında trabzonlu futbolcu. Dikkatli bakarsanız bjklı futbolcu dokunmuyor bıle, trabzonlu çekiyor bjklıyı; biraz uyanıklık yapmaya çalışıyor kısacası ama hakem yemedi.
    Onun dışında Beşiktaş harbi takım şu an

0|2
    0|0
    • Bencede o pozizyon temiz bir pozizyon faul yok tekrar tekrar izlemedim ama ilk anda öyle geldi.

Kızlar Ne Diyor 7

• Velinin golu iyiydi

0|3
    0|0
  • hak ettiler hakemsiz kazandılar bizede tebrik etmek düşer demba ba harika futbolcu ya nazar değmesin

0|3
    1|0
    • Bencede 2. gol temizdi Trabzonlular çok itiraz etti ama maçı hakettiler sonuna kadar skaatlandı çıktı bu maçta BA.

• Sasirmadim olmasi gerekendi:)

0|3
    0|0
  • trabzon kazanır sanmıştım :/

0|1
    1|1
  • birisinin burnu kırıldı ona üzüldüm

0|2
    0|0
  • hakem yanlıydı herzaman kı gıbı üç takım korunuyor.

0|1
    0|3
  • Hak eden kazandı güzel maçtı. Ayrıca galatasaray'lılara acıyın ya lideriz diye sevinip duruyorlar 2 haftadır aynı manzara oluyor anlamadılar hayla :D

1|2
    0|0
    • Bende Galatasaraylıyımda acıncak bir durum yok Beşiktaş haketti tebrik ederiz gizlican.

• Ben çevremde ki gsliler için konuştum. Ayrıca nickinde karadenizli yazıyor herhalde karadenizlisin kendi bölgenden takımı desteklemen daha güzel olmaz mı? Ben Akhisar'ı tutuyorum mesela başarısı olmayabilir ama memleketimizin takımıdır. 3 büyük fanlığım yok yani.

• İstanbul doğma büyümeyim Orduya sadece yazları giderim Galatasaraylıyım Karadeniz takımlarıda yensin isterim.

Erkekler Ne Diyor 9

• rakibe bir değil yarim pozisyon bile vermeden mac kazandık ama hala Beşiktaş kazanmadı trabzon kaybetti diyenler var. Golcü sakatlaniyor yerine giren yedek golcun girip sakatlaniyor sonra yerine giren 3. golcun girip gol atiyorsa şapka çıkarmak lazim. DemBaba gölü harikaydı

0|2
    0|0
  • Beşiktaş'lılar kadar oyuncularını abartan taraftar yoktur. Fernandes ligin en iyi oyuncusu dediler şimdi kayboldu gitti q7 dediler en sonunda kendileri kovdular. Dem Baba iyi oyuncu ligin en iyi forveti tamam ama ligde doğru düzgün forvet yokki Drogba olsa Milan Baros olsa Demba Ba ligin en iyi forveti olabilirmi
    Maçı izlemedim ama net bir skor var ortada Beşiktaş haketmiş.

0|1
    0|3
    • Bence yine en iyisi değil bu takımlada alakalı bir durum ama en iyileri arasında evet hakettiler.

• Para olursa, verebiliyorsan her kapıyı açar. Para yoksa ne yapacaksın öpücük mü vereceksin. Hala yok Song İngiltere'de oynamak istedi diyorsun. Başkanınız bayan bir yöneticiyi Prandelli'ye yollayarak bu oyuncuları alacak mali durumumuz yok dedirtmiş. Bizzat Prandelli'nin ağzından duyduk bunları. Galatasaray futbolcuların tercihinden dolayı değil mali durumunun kötü olmasından, maliyetlerini karşılamayacak olmasından dolayı alamadı. Türkiye'ye gelen yabancılar Avrupa'da bu paraları alamadığı için Türkiye'yi tercih ediyor bunu sende biliyorsun. Seviyeniz ister bizden yukarıda olsun ister aşağıda bu işler paraya bakar. Futbolcunun istediği parayı verirsen futbolcu gelir. Bana alamazdınız falan diye kesin cümleler kurma. Bu ülkeye kimler gelmez dendi alınmaz dendi de geldi. 3 büyük kulüpler mali durumları iyi olduğu sürece, çok astronomik rakamlar olmadığı sürece her futbolcuyu alır. Eski Türkiye ligi değil artık ligimiz. Daha önce yıldız futbolcular geldi, gelmeye de devam edecektir.

• Hala Prandelli gelirken Mancini'nin durumunu bilmiyor muydu falan diyorsun. Koskoca Galatasaray kulübünün başkanı söz vermiş adama. O da inanmış. Tabi bilemezdi Ünal Aysal'ın yalancı bir insan olduğunu, Galatasaray'ın maddi durumu iyi olmadığı halde böyle pahalı oyuncuları getireceğim diye yalan söylediğini. Bunları Abdurrahim Albayrak'ta söyledi. Çok büyük sözler verdiğini Galatasaray'ın kulübünün altından kalkamayacağı sözler verdiğini açıkladı. Bu ülke Real Madrid'te kaptanlık yapmış Avrupa'da o formayla kupalar kazanmış Guti'yi de gördü. Bu ülkeye Sneijder, Guti, Drogba, R. Carlos gibi oyuncular daha çok gelir gider. Kaka gelmedi diyorsun, Quaresma'yı biz almak isterken Quaresma'nın aslında gelmek istemediğini, başka kulüplerden teklif aldığını bizim kulübün sürekli para arttırarak kendisini transfer ettiğini bizzat kendisi söyledi. Kim derdi Falcao gibi oyuncu Monaco'ya gider diye. Bunlar hep paranın işleri işte.

• Hak ederek, pozisyon bile vermeden Beşiktaş kazandı.

0|3
    0|0
  • Bu ligin en iyisi olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Maç daha farklı olabilirdi çok fazla kaçırdık. Trabzon'u sadece özetlerden izleyerek çok iyi oynuyor diyenler yanıldıklarını görmüştür umarım. Trabzon fena oynamıyor ama abartıldığı gibi değil. Geçen hafta 4 attı ama kötü oynadıklarını Ersun Yanal'da söyledi. Gençlerbirliği'nin her geldiği atak pozisyon olmuştu. Bu ligin en iyisiyiz ve böyle devam edip şampiyon olacağız inşallah. Ayrıca bu ligin en iyi forvetinin Demba Ba olduğunu herkes görmüştür umarım.

0|1
    0|0
    • Özetini izleyerek yorum yapanlar sözüne ve son cümlene katılmıyorum bu kişiye göre değişir Cardozo Beşiktaşta Ba Trabzonda olsa bugün nolurdu öyle düşünmek lazım tek oyuncu değil takım oynuyo çünkü olcay golde %90 paya sahip bence Topu alışı pası Ba sadece dokunsada goldü zaten olcay çok beğendiğim oyunculardan.

• Valla Prandellinin ağzindan çok şey duyduk mesala sezon başında Sabriyi kesinlikle düşünmüyorum dedi yeni yönetim geldi birden as olarak oynamaya başladı ne kadar ilginç dimi. Mancini bizden yüksek bütçeli transferler istedi bizde yapamayiz dedik yollari ayırdık Prandelli gelirken bunlari biliyormuydu Pato ve Song için görüştük pürüz çıktı her transfer girişimi olumlu sonuçlanacak diye birşey yok bana yok bu şöyle demiş gibi laflar konuşma olaylara kendi bakış açınla bak mantık yürüt. Parayla herşeye satın alacağini düşünüyorsan o sana kalmış birşey. Sana Kakaya dünyanin parasini verdik yine gelmedi dedim bu ligde oynamak istemiyor parayla olmuyor bu işler işte. Sneijder gibi bir oyuncu bir daha Türkiyeye zor gelir sen Sneijderi Dem Babayla ya da Quaresmayla falan aynı kefeye koyma kalite farkı var arada dediğim gibi Drogba parayi seçse çinde gelirdi ya da katara gidip 5 kat daha fazla para kazanirdi yani Gs Drogba yı falan para faktörü ile almadı

• Yahu biz pahalı transferler yapacak olsak Mancini ile devam ederdik Prandelli bunu anlamayacak kadar salakmi. Prandelli Manciniden takım hakkında Sabriye kadar rapor alıyorda Transfer bütçesi hakkindami bilgi almıyor. Abdurrahim Albayrak Trabzon maçından sonra Prandellinin arkasindayim dedi 2 sonrada canlı yayinda Prandellinin arkasinda duramam diyip hemde Anderlecht maçı oncesinde takimi rencide etti. Yani her söylenen söze inanma. Futbolda bazı oyuncular parayi seçebilir ama bazilarida kariyeri seçer. Senin paranin açamayacagi kapi yoktur demen dunyadaki bütün futbolculari parayla satin alabilecegin anlamina geliyor böyle bir genelleme yapman yanlış. Sneijder Galatasaray a. 28 yaşında geldi yani öyle digerleri gibi pili bitme noktasina geldiğinde gelmedi.

• Hakettik..

0|2
    0|0
  • Kendi aptallıklarına yenildi trabzon

0|1
    0|2
  • bu beşiktaş varya galatasarayı duman eder demedi deme bilader:))

0|2
    0|0
    • Bizden iyi durumdalar şuanda ama kaç maç oldu Beşiktaş GS yi içerde dışarda yenemiyo şansları tutmuyo pek bize ama bu sene bu zinciri kırıcaklar sanırım yinede belli olmaz.

• Benimde beklemediğim bir skor ama bjk liler yine erken havaya girmeye başladılar bunun gs ı var unutmasınlar :DD

0|1
    0|0
    • Bizim ustune koymsmiz lazim son 3 mactan galip ayrildik bu sevindirici ama ustune koymaliyiz yeterli degil bence.

• orası öyle ama bjk fazla abartmaya gerek yok pilleri çok yakındır biter

• Anca galtasaraya 3 atsın terbiyesiz herifler ya

0|1
    0|2
Yükleniyor...