Bu Sezon Uzun Zamandır Dikkatimi çekiyordu artık sormanın vakti geldiğini düşümüyorum?

Ben İstanbul'da yaşıyorum koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım ve futbolu çok seviyorum, ama asla olaylara taraflı gözle bakmam objektif yaklaşırım mesela bir Fenerbahçeli olaraktan şampiyonluk yarışında en çok Galatasaray'dan korkmam gerekirken bu sene Bursaspor'dan korkuyorum bugün denk geldi Bursaspor-Kasımpaşa maçını izledim adamlar o kadar rahat oynuyor o kadar güzel pas yapıyor ki gerçekten hayran kaldım karşısındaki takımda Kasımpaşa küçümsememek lazım adamlara top oynatmadılar, lakin bundan 2 hafta önce Bursa'da Bursaspor-Fenerbahçe maçında televizyondan izlerken maçı fark yemediğimize dua ettim berabere kalmamız mucizeydi, bugün baktım puan cetveline oldukça iyi yerdeler hocalarıda malum ligin en iyi hocalarının başında gelen isimlerinden Şenol Güneş, acaba 2. şampiyonluk gelir mi? Eğer Fenerbahçe olamazsa Bursaspor olsun Çünkü gerçekten hak ederek oynuyorlar.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• valla anlamadım ben dediğinden gizli neyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İstanbul'da yasaman ne alaka

0|0
    0|0
    • Bursayla yakından uzaktan alakam yok yani

• Açıkçası ben de bir Galatasaray'lı olarak diyorum ki son bir iki senedir ne Galatasaray ne Fenerbahçe ne de Beşiktaş'da güzel bir futbol görüyorum.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş olsun ya

0|0
    0|0
  • sen anlamıyorsun bu işten

0|0
    0|0
    • Benim görüşüm bu, Herkesin görüşüne saygı duyarım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bursa şampiyon olamaz

0|0
    0|0
  • Bursaspor istikrarlı giderse yukarıları zorlar kadrosu ve özellikle dediğin gibi Şenol Hoca ligin en iyi hocalarından şampiyon olurlarmı bence zor busene çünkü büyükler hep potada ama avrupayı zorlarlar gibi.

0|0
    0|0
  • Bursa gerçektende güzel oynuyor ama Galatasaray şampiyon

0|0
    0|0
  • Bursaspor iyi oynuyor gerçekten bende maçlarını izliyorum. Şenol Güneş farkını gösterdi gerçekten ama bu sene Beşiktaş'ım da çok güzel oynuyor. Böyle gidersek Beşiktaş'ım şampiyon olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...