Hoşlandığını anlamam lazım.

Karşınızda bir kız var sizin beğendiğiniz kız tipine uygun. Ondan hoşlanıyorsunuz. Peki ondan hoşlandığınızı ona nasıl belli edersiniz ? Biz nereden anlarız hoşlandığınızı ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• size karşı ilgiyle bakarız ve de sürekli bakışmalarda karşılaşırız

birde ilgi göstermeye çalışırız ve de sürekli size soru sormaya çalışırız amaç muhabbet olsun gibisinden :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir çok cevabı olabilir bakışlardan davranışlarından hareketlerinden sesindeki titremeden dahi anlaşılır ama bunu anlayabilen kız olmalı ben mesela hoşlandığım birini sevdiğimi söyleyemem ardı ardına sigara yakarsam ondan bir sorun mu var çok sigara içiyorsun diye bir soru beklerim ondan sonrada yavaş yavaş hoşlandığımı belli ederim ve söylerim tabi ortama da bağlı bu ortam müsait ise söylerim

0|0
    0|0
  • Sana karşı çok ilgili olur.Sıkıldığın anda telefonuna mesaj atar.Seni korumaya çalışır.Dışarıya çıktıgında nereye,kiminle gidiyosun gibi sorular sorar.Ama çoğu kız genelde göremez bunları.

0|0
    0|0
  • Bakışlarımla belli etmeye çalışırım. Muhabbetim varsa dilimi devreye sokarım tabi ki.

Düzeltme; ''Hoşlandığını anlamam lazım.'' Sen klavyeni değiştir istersen.

0|0
    0|0
    • ne olması lazımdı

• hızlı yazınca oluyor

• Sorun değil, gördükçe düzeltirim. Bir süreden sonra sıkılır, düzgün yazmaya başlarsın.

• acık sözlüyüm direk soylerım :))

0|0
    0|0
  • hayırdır lezmisin nesin ? :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorum diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • hoşlanınca içten bir geğirme gelir

0|0
    0|0