Kapat

Bu sene şampiyon kim olur? Tarafsız yorum yapaalim?

Evet tahminleri görelim. Bu sene şampiyon kim olur? Tarafsız yorum yapaalim.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnş Galatasaray olur ama zorlu bir maraton olur şu an tahmin yapmak çok zor anlık bakarsak Beşiktaş başta olmak üzere GS ve FB de potada ufak hatalar ligin kaderini belirler.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Ligin en iyi futbol oynayan takımı ortada bir ali cengiz oyunu çevrilmezse temiz bir lig yaşarsak şampiyonun Beşiktaş olacağına inanıyorum. :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş olur ya :/

0|0
    0|0
  • beşiktaş olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray olsa da kutlasak

0|0
    0|0
  • hakemler adam gibi adaletli olurlarsa GS 4. yıldızı takar

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Objektifte baksam Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Ocak ayından sonra Galatasaray ın daha iyi seviyeye geleceğini düşünüyorum Hamzaoğlu daha 1 haftada takımın bozulan kimyasını düzeltti ama hala daha zamana ihtiyacı var
    Bu durumda Galatasaray 4. Yıldızı takar.

0|1
    0|1
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi futbolunu oynayan takımıyız. Bugün bunu yine gösterdik. Beşiktaş'ım şampiyon olur böyle devam ederse.

0|0
    0|0
    • şu an öyle ama daha erken galatasaray ve fener toparlar ikinci devre

• Şimdi ne alaka bu. Galatasaray- Beşiktaş maçlarından konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Oynanan futboldan bahsediyorduk. Hep derim alın bizimle oynadığımız bütün maçları kazanın. Şampiyonu derbiler değil. Anandolu takımlarıyla oynadığın maçlar belirliyor. Derbi dediğin sene de 4 maç Anadolu takımlarıyla 30 maç yapıyorsun ama önemli olan onlardan en yüksek puanı toplamak.

• 19 şampiyonlukla anadolu takımlarını ne kadar rahat yendiğimiz ortada zaten bu sene kötüyüz ama şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz ben inanırum takımına

• Konyaspor :)

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe

1|0
    0|1
  • Besiktas.

0|1
    0|0
  • Fenerliyim ama G4 olur bu sene.

0|0
    1|2