7 ayda 9 cm uzadım. Spora devam etmeli miyim?

18 yaşıma yen girdiğimde boyum 1.72 idi. O günden bugüne yani 7 ay boyuna her gün 500 kez zıplayıp toplam 30 dk asılı kaldım. Aynı zamanda keçiboynuzu bitkisi, süt ve yumurta kabuğu gibi kalsiyum bakımından zengin besinleri de tükettim. Bizim aile 20 yaşlarına kadar uzuyor. şu an ki boyum 1.81 hala devam edeyim mi spora yoksa bu boy ideal mi? Gerçi daha kendliğimden de uayacağım ama...

7 ayda toplam:

105.000 defa zıpladım
6.300 dakika asılı kaldım.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Devam et tabiki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Harıkaaaaaaa

0|0
    0|0
  • evet etmelisin

0|0
    0|0
  • 185 olana dek devam et bence ama sonrası zarar... bu arada nasıl bukadar enerji buldun benimde boyum uzasın istiyorum

0|0
    0|0
    • şu an hiç spor yapmasam bile kendiliğimden 1.85-1.86 olurum zaten. Abimde 18 den sonra kendliğinden 4-5 cm felan uzamıştı.

• Ben çok uğraştım. Sabah okula gitmeden önce 250 defa yani sabahın 5.30 unda 250 defa zıpladım her gün. Sonra akşam 250 defa daha zıpladım + 30 dk asılı kaldım. Hafta sonları basketbol oynadım. İnancımı yitirmedim. İlk başlarda kaburga kemiklerim, bacaklarım, kollarım ve omuzlarım da öyle ağrılar olmuştu ki tutunca bile ağrı oluyordu. Ama bunları hakettiğimi düşünüyorum. Azim-Güç-İstikrar

• Ayrıca başladıktan sonra uzadığımı hissttiğimde ayrı bir gaza geldim :D

• Daşşakmı geçiyosun

0|0
    0|0
    • Salak mısın?

• :D inanmadım napim

• Neden ki çok anormal bir şey söylediğimi sanmıyorum.

• ciddi misin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 ayda kac cm uzadin?

0|0
    0|0
  • bende 18 yaşındayım ve boy 1.71 :D bende işe yararmı acaba

0|0
    0|0
    • Kardeş ben spor yaptım. Uğraştım. Azimli ve inançlydım. Benim babam 1.78 abimde öyle bir şey. Kendi kendine nerdeyse uzamıyodu bile. Yani spor yapmak şart bence.

• evet içiyordum iki bardak :D

• bende bir 5 6 cm uzasam yeter

• 7 ayda 9 cm iyi uzamışsın :) 1.85 e kadar boyunu uzat sonrada body yaparsin.

0|0
    0|0
  • Kardeşim o enerjiyi nerden buluyorsun? 500 defa zıplamak ne

0|0
    0|0
    • Evet yani Allah var ama azimliydim. Hakettim. Sabah 250 akşam 250. İlk başlarda kaburga kemiklerim ve omuzlarım öyle ağrıyordu ki. Ama güç, azim, istikrar.

• Bu arada bence 185 186 olursan iyi olur spora devam et bence birde kardeşim nasıl zıplasın en yükseğemi zıplamaya çalışşın kendini zorlasınmı yoksa normal zıplasınmı cevaplarsan sevinirim :)

• En yükseğe. Zıplarken kollarını kaldır esneyebildiğin kdar esne. Basketbolda sımaç basma gibi.

• her 48 dakikada bir dakika asılı kalmak demek bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...