Neden beşiktaş 😉 ;)?

Kimle konustuysam besiktasli çikti. Merak ediyorum neden bjk. Anlatsaniza biraz 😉 ;)

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Küçükken 3-4 yaşındaydım o zaman Fatih te oturuyorduk annem babam sordular hangi takımı tutmak istersin diye bende beşiktaş dedim hatırladığım bu salonda konuşuyorduk işte o gün bugündür beşiktaşlıyım ayrıca biz ailece beşiktaşlıyız...

1|0
    0|0
  • En sereflisi olduğu için

0|0
    0|0
  • Kimle konuştuysan Beşiktaşlımı çıktı? Nerde yaşıyosun sen merak ettim? Benim çevrem hep GS FB Beşiktaşlı bulan miras bulmuş gibi seviniyo var yok değil ama çok az.

0|0
    1|0
  • Tarif edilemez.

1|0
    0|0
  • halkın takımıdır beşiktaş sevinmek için sevilmez ölümle yaşamı ayıran cızgılerı tasır yürekli ve şereflidir

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli beşiktaşlıyım. Siyahız beyazız. Ya heptir ya hiçtir. Diğerleri yokken var olan takımdır. Birlik beraberliktir. 132 desibeldir. Uyumdur. Gezi olaylarında kadınları çocukları koruyan tek takımdır, halkın takımıdır. Fedakarlıktır. Şereftir. Ahlaktır.

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım diğerini bilmem

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum kendimi bildiğim günden beri Beşiktaşlıyım.

http://www.youtube.com/watch?v=QavS-QRgwuY

0|1
    0|0
  • Beşiktaş anlatılmaz, yaşanır :)

0|0
    0|0
  • 20 yasindaym bugune kadar hic besiktasli gormemistim denk gelmiyordu hep maclarda tek basima besiktas diye bagirrdim. Bu sene iyi oynuyo diye mi herkez bjk mi gecti bilmiyorm :) Besiktask

0|0
    0|0
  • Galatasaray..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ♡

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulduğu için olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • Babadan Oğul'a geçmiş :)

0|0
    0|0
  • Trabzon :)

0|0
    0|0
  • Türkiyenin sadece %21 i Beşiktaşlı, seninki biraz fazla tesadüf olmuş.

0|0
    0|0
  • Ben bjkliyim :)

0|0
    0|0
  • Turkiyede en fazla taraftar galatasaray ve fenerbahcede. Denk gelmis kardesim :D

0|0
    0|0
  • sakin olun benimle konuşmadı :(

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bir babadan ogluna kalabilecen en büyük mirasdır.

0|0
    0|0
  • tesadüftür bence, Sonuna kadar FENERBAHÇE:)

0|0
    0|0
  • beşiktaş candır can :) renkleri yeter be :)

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahçeliyim bir değişiklik arzu ediyorsan eğer 😄😄💐

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaray ' lıyım.

0|0
    0|0
  • nasıl insanında fırlaması seviliyorsa hangi takım fırlamaysa onu seçiyorlar arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|5
    0|0
  • son zamanlarda beşiktaşlıların sayısı arttı bütün gençler beşiktaşı tutuyor bilmiyorum niye

1|1
    0|0
  • çünkü beşiktAŞK ;)

1|0
    0|0
  • Siradanlara hitap ettigi icin

0|0
    0|1
  • Ben Galatasaraylıyım

0|0
    1|1
  • vasat takım olduğu içindir

0|0
    0|1
  • Bu sitede bazi kizlar hastalik derecesinde besiktas karsiti. hayirdir probleminiz ne? bende gsliyim. bizim problem, cekisme genelde fb iledir. hayirdir zorunuza giden ne?

0|2
    1|0
    • Besiktas karsiti felan degilim takim tutmuyorum bile. Zoruma giden bisey yok soruyu bir anlada gel

• Benim tepkim sana degil onlar kendini bilir sen dert etme

Yükleniyor...