Sevgilimin babası bizim birlikteliğimize karşıymış. Ne yapabilirim ?

Evet şu anda bir kız arkadaşım var ve 4 gün önce sevgilim beni ilk defa ailesi ile tanıştırmaya götürdü evine. Neyse ben gittim tanıştım işte ama biraz soğuk gibiydiler bana karşı. Sonra işte tanışmaya gittikden 2 gün sonra sevgilim bana babasının bana güvenmediğini söyledi. Babası kıza bu çocuğa fazla bağlanma ortamı geniştir seni aldatıp üzer böylesi güvenme falan demiş. Şimdi ben nasıl kızın ailesinin güvenini kazana bilirim.

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Babasının beğendiği tiplere bürün .. Köprüyü geçene kadar ~_~

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İlk intiba kötüyse bittin sen ağzınla kuş tutsan giremezsin o babanın gözüne unut sen o kızı vermezler sana.

0|0
    0|0
  • onlara güvenilir bi insan olduğunu kanıtla bence yani tavırlarınla sevgilini korumanla vs oturuş kalkış bile önemli babasının yanında daha ciddi davran sevgiline çok samimi davranma ama kanka gibi de olmayın tabi bu senin saygınlığını artırır

0|0
    0|0
  • Sence de çelişkili değil mi link Sana hiç güvenim kalmadı. Efendi olarak güvenini kazabilirsin tabi yazdığın doğruysa

0|0
    0|0
  • ne yaptın nasıl giyindinde o izlenimi vermiş olabilirsin sence?

0|0
    0|0
  • sen 21 peki kız kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • kazanamazsın senin olayın bitti..

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin arkadaş :D

babasının dediği gibi ol bi müddet sonra zaten sana alışacaktır

0|0
    0|0
    • Kızın babası diye zaten saygısızlık yapmak istemiyorum o yüzden senin dediğin gibi yapacağım ayı ile dayı olayı...

• bencede öyle yapmalısın. Çünkü senn olayın aynı hatta daha kötüsü olmuştu.

• kızı ne çabuk yemeğe götürdün de aileye karıştın :D BEŞ DK ÖNCE YEMEKTE NASIL DAVRANAYIM İLK DİYODUN LEN :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ailene karşı ilk görüntü kötüyse bu iş burada biter maalesef.

0|0
    0|0
  • unut sen o kızı

0|0
    0|0
  • Ya en nefret ettiğim şey sevgilimin ailemle tanışması yada benim onunkiyle tanışmam ne berbat bişi ya

0|0
    0|0
  • 9 gün önce ki sorun sevgilim olmuyor ve sen 4 gün önce sevgilim ailesi ile tanıştıracaktı diosun yani 5 gün içinde sevgili bulmuşsun ve ciddi düşünüyosun. Soruların arasında bi çelişki var. Önce bunu açıkla. Ya da atayizlerden yardım al -_-

0|0
    0|0
  • demn bir kıza aşık oldum deiştin. Sevgiln mi var :D

0|0
    0|0
  • babası senden hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • iyi sallıyomuşun ya :)

0|0
    0|0
  • koy g..tüne rahvan gitsin ne diyim :D