Kapat

Siyasetle ilgilenenler bir bakar mısınız?

Suriyede içsavaş çıktı, sığınmacılara kapıları açtık olay çıkardılar uçağımızı düşürdüler, İran tehdit etti şimdi deprem oldu akut ekibi gönderdik, adını medyadan duyduğumuz Arakan müslümanlarına bilmem ne kadar nakdi yardım yaptık. Dışsiyasette bunlar yapılacak işmi? Yarın birgün savaş çıksa bize ne faydası olacak bunların?

ayrıca sadece sivil asker değil bugün milletvekiline dadandılar, kimin ne yaptığı belli savaş için neyi bekliyor bunlar?

30 senedir senede 10 tane terörist öldüreceğimize göndersek 500 bin civarında asker 3 ayda bütün bölgeyi temizlesek daha iyi değil mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyenin uyguladıgı siyaset yanlıştır. iran filistin sur,ye ırak türkiye bakın hep ortadağu burda şu var BOP büyük orta doğu projesi. bu projenin amacı 40 a yakın ülkelerin sınırlarında oynama yapılacak bop u destekleyen devtellerden önde geleni Abd ve türkiyede bu oyunun içinde bugun başbakanınız benim değil başbakan çıkıp ben bop un eşbaşkanıyım diyorsa eğer bunlara göz yumuyordur. türkiyenin terörü bitirmeyi bırakın kökünü kazıması doğuyu dümdüz etmesi 6 ay sürer önceden haberlerde 90 lı yıllar şu kadar terörist öldürdü haberleri alınıyodu bugun haberlerde şu kadar şehit verildi haberlerini okuyoruz. Bu toprakları ALLAH ALLAH diyerek kazandık tekbirler çekerek tırnağımızla dişimizle kazıya kazıya 13-15-20 yasları arasında genç fidanları topraga vererek kazandık ve bugun ALLAH ALLAH diyerek kazandıgımız toprakları başbakan çok dinli imanlı yanisi ALLAH ALLAH diyerek kaybediyoruz uyuyan bi türkiye var. bu yazdıklarıma karşıt düşünce gösterenler için size iki tane link atıyorum bu söylediklerimi biraz daha iyi anlarsınız umarım link ve link buyrun gerçekleri görün okuyun bilin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• insanlığımızı kaybetmememiz lazım tamam iranla suriyeyle sorunlarımız var ama ordaki insanların suçu yok ayrıca arakan müslümanlarına çok ama çok üzüldüm onlara yapılan gerçek bi vahşettir.. iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir.. biz yapalım kıymet görmesekte kendi bilecekleri iş

1|2
    0|0
  • Yapılan yardımları eleştirmen çok mantıksız onlar insanlık adına yapılmış şeyler bizim atalarımız savaştığı millete yardım etmiş insanlar bugün yaptıklarımız geçmişimize yakışır şekilde olmalı.

0|1
    0|0
    • dünyada tek İslam ülkesi biz değiliz, yardım edilen ülkelere bakınca yapılan yardım da çok mantıklı gelmiyor

• Yaptığımız yardımları siyaset adına değil insanlık adına yapıyoz biz böyle gördük böyle devam ederiz

• İnşallah ters tepmez

• Karşılıklı siyaset yapılıyor yine..Van depreminde 28 ülkeden yardım gelmişti bunlardan biri de İrandı.Bunların hepsi " din " adı altında yapılan birer siyaset...Yüzlerine karşı dostuz imajız daha sonra tü kaka olayı..Doğuya ben her zaman diyorum yine de diyorum tecrübeli, silah ile büyümüş kişiler doğuya gitmeli diye...Hayatında eline silah almamış, tecrübesiz adamları oraya yollarsan tabi ki de teröristlere yem ederiz askerleri.

0|0
    0|0
  • suriye halkini rahat birkirlarsa kendi baslarinin caresine kendileri baka bilirler ama ABD ve israil izin vermiyor ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu ülkede böyle bir iktidar olduğu sürece daha bize çok kafa tutanlar olur israil 2 askeri için bilmem hangi ülkeye girip savaş çıkarmışlardı iran bizi tehdit ediyor sesimiz çıkmaz suriye uçağımızı düşürür yine sesimiz çıkmaz mavi marmaraya saldırıp müslümanlar öldürülür bizim başbakanımız anca laf üretir düşünüyorumda türkiyeye yapılanlar amerikaya yapılsa sizce ne olurdu

0|0
    0|0
  • İyi güzel demişsin de Türkiye tek başına terörle mücadele edemiyor ki ! Mutlaka ABD'den istihbarat isterim, İsrail'den heron isterim diye yapmadığı yalakalık yok, bu kafir memleketlerde bizim ülkemizi bölüp Büyük İsrail devleti kurmak için çabaladığına göre görüyor musun aradaki çelişkiyi ? Türkiye terörü bitirmek için bir siyaset izlemiyor ki ! Ayrıca benim tahminimce savaşın çıkması da yakındır. Ben felaket tellalı değilim ancak Suriye'den sonra sıranın bize geldiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • savaşın yakın olmasını bırak bence vakti geçiyor,

• Ortadoğuda at koşturmak o kadar kolay değil, eğer ABD İsrail işimize yarayacak diye savaş istiyorlarsa onlar belki daha zararlı çıkacaklar, şimdi Irak onların elinde belki ama orayı da kaybedebilirler, amaçları Kürdistan kurulması ise ve kurulması gerçekleşirse bu kesin olur

• Amaçları Kürdistan kurulması ve gerçek olacak zaten.

• bi devltin ordusuyla savaşabilirsin. ama halkıyla savaşamazsın. senin tarihin bunu anlatıyo zaten aç bak. deprem olmuş, insanlar mağdur. ne olursa olsun, insandır. sanki bizim ülkemiz büyük depremler atlatmamış gibi konuştun. biz bu depremi yaşadık.

1|0
    0|0
    • bizim ülkemiz deprem atlattı hangi ülkeden yardım geldi

• benim bildiğim hiç bir ülkeden yardım gelmedi

• almanya hollanda ispanya danimarka ve biçok ülkeden yardım geldi ayrıca yardım için japonyadan gelen ve enkaz altında kalan doktoruda unutmayalım !

• Dostum az kaldı eğer hükümet terörle mücadele konusunda görmemezliğe devam ederse yani abd uşaklıgına devam ederse,abd'nin istediği iç savaş çıkıcak 12 eylül öncesi gibi! ama bence daha hayırlı olur bir tarafa bi tarafa üstünlük saglar bence ülkücüler pkk'lılra üstünlüğü saglar,sonra darbe ve terör filanda kalmaz...

0|0
    0|0
  • danışıklı dövüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...