Diego Pablo Simeone mu Carlo Ancelotti mi?

Sizce yılın teknik direktörü kim olmalı?

• Diego Pablo Simeone
    49% (23)69% (293)67% (316)Oy Ver
  • Carlo Ancelotti
    51% (24)31% (130)33% (154)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
KS'ye göre yılın Teknik Patronu ;

Atletico de Madrid - Diego Pablo Simeone

Ankete katılan herkese çok teşekkürler...

0|0
12|75

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sezon için değerlendirirsek Diego Simeone daha başarılı kesinlikle ama Anchelotti'nin genel teknik direktörlük kariyeri bir adım önde diyebiliriz. anchelotti'nin bir adım önde olması da simeone'nin ondan daha başarısız olmasından değil simeone'nin anchelotti'ye göre teknik direktörlüğe yeni başlamasından kaynaklanıyor. ben yine de simeone'yi seçerim. simeone'de sevdiğim şey çok hırslı olması daha da önemlisi bu hırsını takıma yansıtması. ben simeone'nin futbolculuğunu da çok az da olsa hatırlarım. Arjantin milli takımının kaptanı ve çok hırslı bir futbolcuydu. Atletico'yu bu noktaya getirmek kolay değil. adamların en pahallı oyuncusu 13 milyon euro mu ne bomservis bedeliyle arda düşünün artık. futbolculara değil simeone'ye bağlı tamamen atletico'nun başarısı diğer takımlardan farklı olarak.. simeone ilk geldiği zamanlar falcao vardı herkes diyordu falcao takımı sırtlıyor. falcao gitti. takım daha da başarılı oldu. diego costa geçen sezon atletico'nun en ön plana çıkan oyuncusuydu. bu sezon o da yok ama atleti kaldığı yerden devam ediyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 74

• Son yıllarda simeone

0|0
    0|0
  • Ronaldo'yu Atletico Madrid'de olsa Acaa Simeone neler yapardı diye düşünmek gerek tartışmasız Simeone...

0|1
    0|0
  • Tabi ki de Carlo Ancelotti. Herkes günümüzde Atletico ile Real ve Barça'ya rağmen şampiyonluk kazandığı için onu işaretlemiştir. Carlo Ancelotti büyük olmayan takımlarda iyi işler yapmış birisidir. Dünyada yabana atılmayacak teknik direktörlerden birisidir. Anca ikisininde kariyerleri bittikten sonra karşılaştırmak gerekir.

0|0
    0|0
    • Bu yıl dünyada yılın menajeri seçilecek biliyorsunuz bu nedenle anket yaptım.. Teşekkürler :)

• Simeone gerçekten beğendiğim bir teknik adam.

0|0
    0|0
  • Simeone

0|0
    0|0
  • Tabiki simeone angelottinin elindeki kadroya bak bide simeone nin. hoca dedign elindeki kadroyu yildiz yapar yildiz kadroyu oynatmaz

0|2
    0|0
  • aslında ancelottı ama eldeki imkanlar ölçüsünde ortadaki başarıya bakarsan simeone çok daha iyi iş çıkardı

0|0
    0|0
  • Dünyada tek bir teknik direktör bilirim.
    Jose Mourinho.
    Diğerleri sıradan.

0|0
    0|0
  • ronaldolu, baleli, sergio ramoslu takımı şampiyon yapması kolay önemli olan elindeki mütevazi kadrodan bir efsane yaratabilmek. bu yüzden simione

0|0
    0|0
  • Simeone

0|0
    0|0
  • Diego simeone cok daha kisitli bütçeyle dünya yildizlari olmadan takimi cikabilecek en iyi yerlere cikardi ancelottiyede gelicek olursak tam bir yildiz yoneticisi ofansif futboldan vazgecmez lakin benim secimim arjantinli teknik adam...

0|1
    0|0
  • kısıtlı kadroyla kimsenin beklemediği bir başarının mimarı Simeone

0|0
    0|0
  • Galaksi gibi bir takımı sorunsuz idare edip bir de fırtına gibi top oynatmak bence daha takdire şayan...

0|0
    0|0
  • Tabisi Simeone ;)

0|0
    0|0
  • Pablo Cesar Aimar (el payaso) messinin idolüydü Valencia yıllarında nerden aklıma geldiyse hey gidi 2000 lerin 2002 lerin Valencia sı simeone bu arada :)

0|0
    0|0
  • çelikten demirden bina yapmak kolay, mühim olan kumdan yapıp sanatı konuşturmak :) tabiki Simeone.

0|2
    0|0
  • Slaven Bilic tek geçer kanka :)

0|0
    0|0
  • Az laf çok iş; Diego Simeone

0|1
    0|0
  • Ancelotti

0|0
    0|0
  • çoğu kişi neden simeone diyor çünkü atletico şampiyon oldu. ama ancelotti daha iyi. Şampiyonlar ligi kupasını babam kaldırmadı? Maç rekorunu babam kırmadı?

0|0
    0|0
  • Simione tabiki takimda gelen gidenler oldu adam hala o ruhu yasatiyor ya helal olsun bu senede en buyuk favorin atl. madrid

0|0
    0|0
  • ulan tabiki simeone adamın eline galatasarayın kadroyu versen yine şamp. ligi finali oynar öyle bir güven veriyor adama

0|0
    0|0
  • elbetteki slaven biliç:D:D

0|2
    0|0
  • Diego Pablo Simeone

0|0
    0|0
  • Simeone

0|0
    0|0
  • tanımıyorum. kim la onlar. b, i ara megan fox vardı da otomobil modeli sanmıştım. şimdi adriana lima var

0|0
    0|0
  • Carlo Ancelotti.. Ölü italyan futbolunun ayakta tutan tek italyan efsanesi ;)

0|0
    0|0
  • Diego Pablo Simeone

0|0
    0|0
  • Diego...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44
Yükleniyor...