Bir gün önce 30 dakika telefonla konuşan sevgili ertesi gün beni bir kaç gün arama canım sıkkın diyor.

Şu an yedekte mi tutuluyorum aldatılıyor muyum yoksa dediği doğru olabilir mi?

git bak demeyin uzun mesafe ilişkisi yaşıyoruz.

Güncellemeler:
onedena bir gün önce de mesaj atma seviglim bugün telefonumu anneme vericem demişti.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğru söylüyor da olabilir netten işletmeye çalış bence bi onu ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haha :D aynı ben :) çok ilgi göstermenden sıkılmıştır çok üstüne gitme sende biraz kendi arkadaşarınla falan takıl günde 10 sefer de mesaj atma

0|0
    0|0
  • sevmiyor işte zaten eğer gerçekten sevseydi senden vazgeçemezdi. o 30 dklık konuşma da gayet normal bence vakit geçirmiş seninle veya yedektesin ya da kız eğleniyor seninle ve 10 kişiyi birden idare ediyor olabilir :) benim 2 saat sevgilimle konuştuğum olduu

0|0
    0|0
  • Saygı duy belki yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
    • hep saygı duydum ama hocam çok emare var.

• birkaç gün aramamamı istedi hanımefendi.ben sonunda arayacağını da sanmıyorum o aramadan artık ben aramam ilişki son 100 de bence.

bence bikaç beni ortamdan izole edip yeni adayların peşinde koşuo

• ee o zaman ne işin var hala onunla bas tekmeyi kurtul.

• uzun mesafe ilişkileri poronayaklıkla doludur

0|0
    0|0
    • iyi de hocam 10 gündür telefonla konuşma bu olay yaşanmadan bi gün önce yarım saat telefonla konuş ben arayınca açma.bi önceki gün mesaj atma aşkım telefon anneme lazım de.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kusura bakma da hatalısın. Nedenini sorarsan? Hiç bir kız kaybetme korkusu yaşadığı bir erkeğe bu şekilde hitap etmez. Tabi büyük bir pot kırmamışsan. Kişisel problemlerinden dolayı sana bunu söyleyebiliyorsa, fazla şımartmışsın. Arada kızların kafasına vurmak lazım. Vurmak derken fiziksel vurmaktan bahsetmiyorum. Bazen zor erkeği oynamak iyidir demek istiyorum. Bir kız, hiç bir hatam olmadığımı halde bana bunu dediğini an, çağrılarımı rüyalarından başka bir yerde göremez.

1|0
    0|0
    • evet baba haklsın ona çok sevgi ilgi ve güven gösterdim. ayrıca bana çok güvenmesini de sağladım. ama ben ona şu an hiç güvenmiyorum boynuzlanıyor olmam kuvvetle muhtemel.

• hahahaha :) Bak bu güzeldi. Daha çok ilişkin olacak:)

• bilmiyorum ya ben sevmiştim ama sevilmenin sonu hep s...

• başkasını bulmustur.

0|0
    0|0
  • Duyguları daha tam oturmamış..

0|0
    0|0
    • duyguları mı oturmamış yoksa ben mi kafasına tam oturmamışım da ikame mi mi arıyor.

• Belli olmaz yedekde olabilirsin kızın kafasını toplamasıda gerekebilir nasıl çıkmaya başladınız nasıl geldiniz bilmiyorum belkide seni deniyor hani sen konuşmak isteyecekmisin diye..

• dha aönce de böyle sustu. bn bişiy azmadım o döndü.

Yükleniyor...