Eski sevgilinizin hediyelerinle ne yaptınız?

Ayrıldınız ve bir kaç hediyesi kaldı. O hediyeleri ne yapardınız? Saklarmısınız, atarmsınız yoksa gayet normal kullanırmısınız?

• Saklarım
    A seç
  • Atarım
    B seç
  • Kullanırım
    C seç
  • Hediye bile almadı ki?
    D seç
  • Geriye veririm
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2425

En İyi Erkek Görüşü

• bana deniz kabuğu vermişti,içini gözyaşlarıyla doldurdum ayrıldıktan sonra..sonra gözyaşım kalmadı,içi boş kalmasın diye denize attım..gözyaşlarım denizler kadar çoğalmıştı çünkü..ben de o taş kadar dibe batmıştım..

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Gayet normal kullanırım. Sonuçta o hediyeleri aldığım günlerin bende kötü bir anısı yoktur. İyi bir amaçla verilmiş güzel günlere aittir. Hayat devam ediyor eski günlere takılıp yaşamıda sürdürmek mümkün olmadığına göre önümüze bakalım kafamızı fazla detaylara gömüp önümüzden akıp giden treni kaçırmaya gerek yok. Hatıraları gömüp yenilerine yer açmak gerek. Gerisi basit bir hediye teferruat...

0|0
    0|0
  • kullanırım sonuçta kullanmam için vrildi

1|0
    0|0
  • Atacksan o hediyeleri almanın ne anlamı var ki. Hediyelerin sucu ne hem ?

1|0
    0|0
  • son bi mektupla geri veririm.

1|0
    0|0
  • Hepsi duruyor...!

1|0
    2|1
  • çöpe attım acı veriyordu :(

1|0
    0|0
  • sakla samanı inekler aç kalsın...

1|0
    0|0
  • kargo ile gönderdim o kadar yani görürsem suratına tükürmek geliyor içimden artı oturduğu semte dahi gitmiyorum kızdım şimdi pampa kızdırmayın beni : P

0|0
    0|0
  • ne hediyelerini atacak kadar, ne de saklayip bakacak kadar ozel bir iliski yasamadim. yasamis olsam hediyeleri dert edecek konuma gelmem.

0|0
    0|0
    • ilginc keske bende senin gibi olabilseydim :(

• aynen öyle atmayada kiyamiyorum geriye vermeyi düsünüyordum ama

• uzun ve yogun bir iliski yasamamis, iki medeni insan gibi ayrilmissiniz. hediyeleri geriye vermek saygiyla biten iliskiye saygisizlik olur. belli bir sure saklar, sonrasinda karar verirsin.

• hepsi durur bazen bakarım onlar ile eskileri hatırlarım iyi veya kötü yorumlar yaparım ama sadece kendim yaparım yanımda kimse olmasını istemem :)

0|0
    0|0
  • hiçbirini amadım, kullanmam da.. sadece bi tanesini kendisi gelip kırdı, tamir edebilirdim ama etmedim. o da öyle duruyo kırık dökük

0|0
    0|0
  • mahallede çocuklara dağıttım çok özel olanları da resimleriyle birlikte yaktım yanarkende bir sigara içtim

0|0
    0|0
  • aslında saklamak isterim ama yeni sevgilime ayıp olur o yüzden kullanırım

0|0
    0|0
  • hala dururlar.hediyenin üzerindeki not,bir tutam saç ve bir kalem.gömlek te vardı da bittikten sonra onunda görebileceği birine verdim o da onların evine giderken giymiş o gömleği. baya güldüydüm :)

0|0
    0|0
  • Hediye bile almadı ki?

0|0
    0|0
  • kullanmam ama saklarım

0|0
    0|0
  • :D Eski sevgilimin bana verdiği hediyeyi aradan çok zaman geçtikten sonra sevgilime vermiştim :D manevi bir şeydi uğraşılmış. :D çok mutlu olmuştu kız :D

Senin seçeneklerde bana yer yok ne oluyor bu :D

0|0
    0|0
    • senin kine ne denilir onu bile biledim ama YUH yani

• tamamda karsindakide o kadar degersizmi aldatan zillinin hediyelerini ona layik gördün ?

• Ben kendi değerimi katarak verdim. aldatanın bir değeri yoktu zaten içimden geldi verdim layık olma durumu değil yani.

• Tabiki'de atmam yaşanmışlıklarda güzeldi, özeldi ondan kalan hediyeyse onla büyürüm ölürüm

0|0
    0|0
  • Yoksullara veririm :D

0|0
    0|0
  • Atarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben 3 yıllık ilişkinin ardından ayrıldıgım gun bana aldıgı herseyı en yakın arkadasıyla gerı yolladım

1|0
    0|0
  • bir kutuya koyar gözden uzak bir yerde saklarım .

1|0
    0|0
  • çöpe atarım ki attım da zaten

0|0
    0|0
  • Evin içinde kaybolur gider.

1|0
    0|0
  • Tabi birazda karşındaki kişiye bağlı bi durum ama atamam sanırım

1|0
    0|0
  • ben bana verilen hediyeleri hep baskasina hediye etmistim :) atmaya kiyamadim, hediyelerin sucu yok. Baskasi ama onlarla mutlu oluyordu :)

0|0
    0|0
  • Herşeyini attımda bir kendi fenerbahçe formasını yollamıştı bana kıyamadım ama ona değil canım takımımın formasına öyle duruor dolapta..

0|0
    0|0
  • hatıramsı gibi birşeyse küçük bir çocuğa felan veririm oynasın diye :) kullanılacak birşeyse mesela parfüm,saat,takı,ayakkabı gibi .. kullanırım yani.

0|0
    0|0
  • gereksiz romantik ıvır zıvırları attım çöpe önemli şeyleri geri gönderdim benim için çok önemli olan fenerbahçe formamı bile :( unutma gerçekten unutmak istiyosan onu hatırlatcak hiç bişey kalmasın elinde

0|0
    0|0
  • kolanirim kolanirim sonra eskilenince atarim.

0|1
    0|0
  • Valla güzelse gayet normal kullanırım :D Çok sevdğm ve unutamadğm biriyse göörnce kötü olurm ama atmam heralde

0|0
    0|0
  • kesinlikle atmam. çok büyük bir ihanetse atarım heralde ama herhangi bir ayrılma durumunda atmam yani.

0|0
    0|0
  • duruyo

0|0
    0|0
  • Attım,parçaladım,yaktım. Sakinleştiğimde sağlam kalanları ona geri verdim. Hala evimden ufak tefek eşyaları çıkıyor,buldukça bir kutuya koyuyorum. Yeni bir ilişkiye kadar saklarım sanırım.

0|0
    0|0
  • Bana bilezik almıştı hayvan. Arkadaşa verdim ver şunu o hayvana diye. Hala vermedi onda duruyor :D

0|0
    0|0
  • Eğer bana ihanet falan etmediyse saklarım. Sevmesem de saklarım. Çünkü güzel anıları var o hediyelerin, mutluyduk sonuçta o zamanlardaa.. Saklarım yani. :)

0|0
    0|0
  • Geriye veririm

0|0
    0|0

• Saklarım

0|0
    0|0

• Saklarım

0|0
    0|0
  • Atarım