Alex de Souza futbolu bırakıyor siz ne düşünüyorsunuz?

biz hapşıralım sen çok yaşa alex ! bakkala veresiye yazdır, biz ödeyelim alex ! markete git, poşetleri biz taşıyalım alex! kupa kazan, biz kaldıralım alex ! organ mafyası ol, böbreğimizi satalım alex ! yağmur ol ıslat bizi alex ! kaybol, yaşlandırma tekniği ile bulalım alex ! matematık testi ol bakışalım alex ! flash tv'de hapishane programı yap, hapishaneye düşelim alex ! parti kur, oy verelim alex ! sıcak ol, bayılalım alex ! migros tribünü ol, tezahürat yapalım alex ! kendi kalene gol at, biz sevinelim alex ! aşık ol, acısını biz çekelim alex ! evlen, cumhuriyet altını takalım alex ! broadway ol, çarp bize alex ! saatin olalım, bakma bize alex ! paran olalım, harca bizi alex ! bir yere gitmek iste, volkan'a evinden aldırttıralım alex ! sen kalem ol biz kağıt, yaz bizi alex ! kramponun olalım, giy bizi alex ! takipçi iste, parayla alalım alex ! çayında şeker olalım, erit bizi alex ! müge anlı'ya konuk ol, günlerce izleyelim alex ! üniversite oku,
harçlarını biz ödeyelim alex ! oyun isteği gönder, kabul edelim alex ! benzinci ol, depoyu fulleyelim alex ! "özel telefon görüşmem var" de, stadı boşaltalım alex ! incir ağacı ol, ocağımıza dikelim seni alex ! integral sorun olalım, çöz bizi alex ! evlat ol, sevelim seni alex ! ayran ol, çalkalamadan içelim alex ! gişe olalım, geç bizden alex ! sen şike ol, sahaya biz yansıyalım alex ! taksiye bin, parasına biz verelim alex ! tribün ol, kombine alalım alex ! ömer üründül ol, bıkmadan dinleyelim alex ! oruç tut, biz acıkalım alex ! yanlış anons ol, sahaya atlayalım alex ! otobüse arka kapıdan bin, ön taraftan akbilini basalım alex ! otobüs şöförü ol, sen söylemeden arkalara ilerleyelim alex ! izdivaca çık, eş bulalım alex ! bal sat, polenin olalım alex ! cemaat kur, abla olalım alex ! dert ol, içimize atalım alex ! sen iste duj, 50 doları biz verelilex li Fenerbahce yi o kadar çok özledik ki. Gitmesi çok koydu. Icimde olmayan evladin acısı varmış gibi hissediyorum. Özledik seni alex ! Çık gel o gün bayram olsun Alex !

0|1
2|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah telefonu elime aldım, twitter a bir bakıyım dedim ve bu haberi gördüm. Uzun zamandır bu kadar ağlamamıştım, hiç görmediğimiz insanlar için de ağlayabiliyomuşuz demek

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 32

• Zaten sen gidince Fenerbahçe'nin de tadı kalmamıştı. Sen futbolu bıraksan da, hep yüreğimizde olacaksın. Kral Alex !

0|1
    0|0
  • bizle jubile yapsa da bıraksa o stat full ceker

0|0
    0|0
  • Yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • Bıraksın. Bir faydası yok zaten.

0|1
    1|3
  • İyi oynayan futbolu kadar karakteride iyi olan bir futbolcu Türkiyeye gelen en iyilerden.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • gelecek gelecek inşallah. hele bir aziz yıldırım gitsin alex gelecek ve teknik drektör olup başarıdan başarıya koşacğız

0|0
    0|0
  • İYi oldu

0|0
    0|1
  • bize attığı çok gol var ama şampiyonlar liginde cska ya attığı gol mükemmel be

0|1
    0|0
  • Çok koyu Beşiktaş liyim ve hala alex gelip Beşiktaş a gol atacak diye korkuyorum kaliteli bir oyuncuydu ve çoğu Fenerbahçeli oyuncu gibi cirkef değildi futbolunu oynar hayatına bakardı kosmadan futbol oynayan Sergen den sonra 2. oyuncuydu

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor ✋

0|0
    0|0
  • Yolu açık olsun. Futbola bir anlam kattı kendisi.

0|0
    0|0
  • Yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • ucheye jubile yapilmadi buyuk efsaneydi yerini kimse dolduramaz dedim ama alex geldi herseyi paramparca etti ucheden daha uzun sure kaldi daha buyuk bir efsane oldu ama onada jubile yapilmaz
    ferman padisahindir padisahim cok yasa

0|0
    0|0
  • Alex türkiye ye gelmiş en iyi futbolcuydu Hagi demeyin istatistiklere bakın.:) Haginin yararı kadar zararı da oldugu takımına..(yediği kırmızı kartlar kaçırdıgı penaltılar)

0|1
    0|1
    • Aynen öyle istatistikler her seyi anlatiyor

• Sehit ailelerine yardimi olan kurani hatim eden ve 3.7 m dolari re edip 3.2m dolara cekmisti son sene ucretini yaslandigini soyleyip. Tam bir adamdi

• Onlar parasız kalmazlar :D

0|0
    0|0
  • Bunu okuyan çıkacağını sanmam , d

0|0
    0|0
  • Adam adamdi ya fenerbahcedeki en iyi en saygili en durust en sevecen insandi takim arkadaslarina taraftarina kendisine ve rakip takimina cok saygi duyardi bir Galatasaryli olrak Helal olsipun Alex e

0|0
    0|0
  • vayyyyyyyy on nura olmaus...:)

0|0
    0|0
  • Jhonny sins ol sik bizi alex

0|1
    0|0
  • Bıraksa da bırakmasa da bizim efsanemizdir kendileri

0|0
    0|0
  • o gönlümüzde!
    ortega van Hoijdonk ve diğer güzel insanlar gibi.)

0|0
    0|0
  • Adam akilli jübile bile yaptirmadik adam sessiz gitti

0|0
    0|0
  • düşünülücekte denilicekte bişey yok herşeyi alex sol ayağıyla futbol sahalarında söyledi

0|0
    0|0
  • Bıraktı bile

0|0
    0|0
  • Alex'i bizde severdik bir Beşiktaş'lı olarak ama biraz özgün tezahuratlar bulsanız.

0|0
    0|0
  • Banane yav Alex'den.

0|0
    0|0
  • Son sözüne istinaden, size bayram yok o zaman.

0|0
    0|0
  • Insanlık için küçük senin için büyük bir durum

0|0
    0|0
  • Fenerin başına bekleriz artık. d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...