Doktor bugün futbolu bırakıyor ne düşünüyorsunuz?

evet arkadaşlar doktor (KrAlex) bu gün futbolu bırakıyor düşünceleriniz duygularınız neler :(

0|0
2|33

En İyi Kız Görüşü

• xper için yorum yapanlara acıyorum
    alexi çok seviyorum her zaman bizim kaptanımız olarak kalacak :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 33

• Alex gibi bir "ADAM" Türkiye'ye bir daha gelmez. Malesef Aykutun korkusu ve Azizenin şerefsizliği ile sevdasından ayrılmak uzaklaşmak zorunda kaldı. Çok sıkı bir Fenerbahçeliyim ama ne aykutu nede azizi destekledim. Lanet olsun onlara Alexi ağlatarak Türkiyeden ve fenerbahçeden gönderen şerefsizler utansın, yerin dibine girsin. Taraflı tarafsız herkes sevdi, benimsedi, idol edindi ama malesef gönül isterdi Saraçoğlunda yapsaydı jübilesini :(

0|2
    0|0
  • Valla dostum Doktor gitti fanatik Fenerbahçeliyim ancak tek tesellim ondan imzali forma almak ve fotoğraf çekinmek herkezde olmayan bu şansı ben yakaladım unutmucam büyük Kaptanımızı <3

0|2
    0|0
  • 10 u hep arayacağız. inşallah birgün fenerbahçeye t. d. olarak geri dönecek ve büyük başarılar kazanacağız

0|1
    0|0
  • Örnek bir kişilik umarım Futbol hayatında olduğu gibi Teknik direktörlük de de başarıların devamı daim olur

0|1
    0|0
  • Efendiliğini severim Yolu açık olsun

0|1
    0|0
  • Kral yorgun azcıcık dinlensin

0|2
    0|0
  • Of oturdum izledim oyundan çıkarken ağladım aykut ve azizim anasını andim

0|2
    0|0
  • ağlıyorum

0|2
    0|0
  • Ben Galatasarayliyim hemde fanatigim Alex Galatasaraya bircok gol atmis ama hicbir zaman o adama ne birgun cirkef gol atti dedim ne bir kufur ettim ne olumsuz bir yorum yaptim Aziz yildirimin adama yaptigi nankörluk aykutun çekememezligi yuzunden gitti. Yalniz şuraya parmak basayim hicbir zaman bir hagi degildir bu karsilastirmalar yanlis lutfen dikkat edelim fenerli taraftarlar icin soyluyorum o kiyaslamayi yapacak kisiler cocuktur... Hagi efsanedir

0|1
    0|0
    • 1 değil 2 hagi dir istatistikler yalan söylemez ! haginin türkiyede attığı golün asistin 2.5 3 katı fazlasını alex yaptı

• musleraya dünyanın en iyi 7 kalecisinden biri diyorsunuz muslera real madridde oynamadı iyi bir takımdada oynamadı ee sizin mantığınıza göre muslera nasıl en iyi ilk 7 kaleciden biri oluyor?

• Efsane dediğiniz hagi gs taraftarına hırsız demiştir :)

• Birşey düşünmüyorum

0|0
    0|2
  • jubilesini fenerbahcede yapmasini cok isterdim.

0|2
    0|0
  • Türkiye'ye gelmiş en iyi oyunculardan birisi. Böylesi gelmez daha Türk futbolu yerlerde sürünürken..

0|1
    0|0
  • Inşallah Bir Gün Tekrar Fenerbahçe ye Yolu Düşer

0|2
    0|0
  • her başlangıcın vardır bir bitişi.. sahalarda onu izlediğimiz için çok şanslıyız.

0|1
    0|0
  • Bıraksın, bize ne?

0|0
    2|3
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|1
  • iyi futbolcuydu ama üzüldüğüm nokta şu ki egolar konuştu ve adam yıllarca hizmet ettiği fb hiçbirşey yapmıyor. şöyle olabilirdi aralarında maç yaparlardı bir yarı şimdiki takımında bir yarıda fbde oynardı. ona yakışan bu olurdu. yazık.

0|0
    0|0
  • Alex asla unutulmayacak!

0|1
    0|0
  • Ben de seviyordum Alexi. Hem alternatif, hem klas oynuyordu. Türk futbolunun yavaş temposunu artiriyordu.

0|1
    0|0
  • doktorun :D

0|0
    0|1
  • Hayırlısı olsun. Ne diyelim.

0|1
    0|0
  • Her zaman gelmez böylesi...(Gs'liyim)

0|2
    0|0
  • Yolu açık olsun severim Alex'i.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor ✋

0|0
    0|1
  • Bıraksın, hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak alexin futbolunuda karakterinide beğeniyorum, ancak putlaştırılmasına anlam veremedim açıkçası.

0|0
    0|1
  • hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • o fenerimin efsanesi :)

0|0
    0|0
  • HerkesiN bir zamanı var

0|0
    0|0
  • bırakır =)) düşüncem yok