Kapat

Sizce Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunda ilk 11 nasıl olmalı?

Benim seçimim: Sevilla ile oynadığımız dönemde onların formasyonu olan 4-2-2-2 dizilişiyle (kanatlarda navas capel ileride kanoute fabiano) kalede volkan, savunmada gökhan yobo egemen h.ali, orta sahada topuz (topal değil) baroni, kanatlarda krasic stoch ve ileride kuyt sow ikilisi (kuyt arkada ikinci forvet konumunda)

volkan

gökhan yobo egemen h.ali

krasic topuz baroni stoch

kuyt sow

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence

Kuyt-Alex-Moussa Show-krasic-gökhan-baroni- bunları oynatmadı ! Mal Aykut

o mert ne öyle yaa hele hasan ali sadece topa bakıyo :@ deli ettiler.!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• atak olmalı

0|0
    0|0
  • çevik olmalı

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray maçında beni asıl kahreden, zaten üzerine baskı yapan ve kontra-atak oynayan bir takıma ne akla hizmet? sağ ve sol beklerini ileri basıyorsun..şuan belki türkiyenin en hızlı hücumunu yapan takıma karşı iki tane yavaş stoperinle nasıl savunma yapacaksın? bekler de olmadan..yahu bu oyun anlayışı 3. lig de bile olmaz.profesyonellik "sıfır" aykut hocada.tüm içtenliğimle söylüyorum şu yılmaz vural bile bu takımı çok daha iyi oynatır. Yani bir kere kadroyu bıraktım oyun mantalitesi yok adamda.

Gel gelelim şahsen kadro çıkaracak olsam anlı şanlı fenerbahçemize hücum futbolu oynatırdım..ancak şöyle ki eldeki malzemeyi tam olarak kullanmak lazım..

Volkan

Gökhan Gönül - Yobo - Egemen

Krasiç Caner (stoch)

! Selçuk Ş. Baroni !

Alex

Sow Kuyt

Şu dizilim ile bence Türkiye de 100 golün üzerine çıkarız yine..

0|0
    0|0
  • her ne olursa olsun basta aykut hoca ile olmaz.. dakika 90da sow mu oyuna alinir.. o bekire katlanmak icin aldigi parayi paylasmak gerek.. her gs macinda bi hata.. bu takim defanstan ileri top cikaramiyor.. belliki turkiyede herkes pes ile reel futbol ayni saniyor.. ama degil.. fenerli olarak gs nin sevdigim yani adamlar ezberlemis bu takim savunmadan top yapamiyor ilerde basalim diye.. haliylede basariyor.. topal cok gereksiz bi transfer hamlesi oldu kanimca.. ustune para eklenip bjkdan fernandes daha mukemmel olurdu.. krasic kaliteli ve suratli adam ama bnce ihtiyacimiz olan degil.. stoch 15mlyon euro verilmisti inanin sezon sonunda 7ye 8e dusucek degeri.. vs vs takimimin korkak oyun duzenegi ile sahada olmasindan nefret ediyoruym...

0|0
    0|0
    • altına imzamı atarım. Skor umrumda değil ama bu pasif korkak fenerbahçeyi izlerken insan gururuna yediremiyo bunun tek nedeni de aykut hoca. Ve hala dünkü maç sonrası böyle devam edicez baskı yiyince hata yapıyoruz ama rakipleri de avlayabiliriz bu taktikle diyo ya sen ankarasporun hocası değilsin böyle bi mantık olamaz

• olur olur.. bz sessiz kalip ceyrek galibiyete sevinirsek bu boyle asirlarca devam eder.. bize atesli bi teknik drektor lazim.. slaven bilic gibi.. yakariz bu gezegeniii :)

• fener bu kadroyla bir şey yapamaz...

0|0
    0|0
  • volkan-gökhan-yobo-egemen-h.ali-krasic-alex-baroni-kuyt-sow

0|0
    0|0
  • Aynen öyle kardeşim Topuz göbekte gayet iyi oynadı hiç şans vermiyorlar adama.

0|0
    0|0
  • amaan fener bitmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...