Bir kadının diyette olduğunu nasıl anlarsınız?

bir kadının diyette olduğunu nasıl anlarsınız?

çikolatanın hepsini yiyen kız...bana hiç vermeyen kız...bana diğer yarısını yer misin dedi...diyette misin dedim:DDDDD

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gözü mağaza vitrinlerinde, o an içine giremeyeceği kıyafetlerde olur ve kendisinden fiziken daha düzgün bir kadını gördüğünde gözlerindeki hırsı ve alevi görürsün. Gerçi o alev ve hırs akşam evde pembe pijama , peluş terliklerini giydiklerinde ve koca bir kase dondurmaya asık surat ve şevkle saldırdıklarında sönüverir. Ama her sabah sofraya konan yağsız tuzsuz iki salatalık ve bir domates durumun ciddiyetini hala koruduğunu ispatlar.

Ayrıca rutin yaptıkları her işi daha tempolu ve ritmik yaparlar, gazetenin sayfaları daha hızlı, kollar havaya daha çok kalkarak açılır mesela.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• yediklerine dikkat eder

0|0
    0|0
  • Sinir kat sayısı yüksektir, alıngandır, sürekli diyetteyim diye tekrarlar

0|0
    0|0
  • hahaha diyettedir:) Yemeğe gittiğinizde tatlı menüsüne bakıp iç çeken kadının trajedisi hiçbir dramatik filmde yoktur:)

0|0
    0|0
  • salata siparişi veriyorsa, tatlılardan gözünü ayıramıyorsa.açmısın diye sorduğunda ben yeni yemek yedim diyorsa

0|0
    0|0
  • yemeği hayvan gibi yiyen kadının çatal bıcakla yemeği dikkatli dikkatli küçük küçük ayırmasından :D

0|0
    0|0
  • Üzerine dikkat et hep siyah falan giyer,yemek dışı konular konuşmaya dikkat eder yukarıda da olduğu gibi birçok aynı diyolog diyete girmiş kişiyle aranda geçer böyle..

0|0
    0|0
  • Salata ister..

Sen hayvan gibi yerken tipi yamulur +_-.

0|0
    0|0
  • hiç diyete girmedim inan.

0|0
    0|0
  • iş yerindeyken hiç çekimiyorlar

yemek konusu paso dile vuruyor, butun gun ayni konu

0|0
    0|0
  • kilosundan..

0|0
    0|0
  • anlayamazsın ki bunu

0|0
    0|0
  • hiç diyet yapmadığım için bilemiyorum:)

0|0
    0|0
  • surat ıfadesındenj

0|0
    0|0
  • ondan degildir, paylaşmak istemiştir belki de.

0|0
    0|0
  • ben diyet de olup olmamam değiştirmiyo yemiyorum genelde . ya sabah yerim az bişey ondan sonra hiçbişi yemem . yada sabahtan yemem sadece akşam yerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok basit herhangi bir yerde bir tatlı yeniliyor ise ve o bayan elinin tersi ile itiyor ama gözleri hala o tatlıda ise bilinki diyettedir ama belli etmek istemiyordur :)

1|0
    0|0
  • Bütün paketlerin arkasındas kalorileri alıp,bir matematik profesörü edasıyla toplayıp çıkarıyorsa

Tatlı yemiycem,yemiycem,hayır diye sinir krizlerine giriyor,gözyaşları içinde o tatlıyı yiyorsa

Ağzından Dukan,Karatay vs lafları düşmüyorsa,

Tuvalate gittikten sonra tartıya koşuyorsa,

o kız diyettedir.

0|0
    0|0
  • deterjan hariç herşeyin laytını istiyorlar sakızın bile laytını sordulardı

0|0
    0|0
  • anlamaya gerek yokki onlar her zaman rejimdedir sadce ki,lo verdiklerinde rejimde olduklarını söylerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...