Size bir sorum var?

Merhaba arkadaşlar ben badmintoncuyum. Arkadaslarima veya bir baskasina badminton oynuyorum diyince biraz eziyorlar kolay spor diyorlar. Cidden öyle mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sen eğleniyosan gerisi mühim değil. onlar için kendini mi değiştirceksin. ama kolay değil ondan eminim. ben kaleciyim besyoye girerken badminton yan braşım olsun dedim 3 ay antrenman aldım yinede başaramadım :D

0|0
    0|0
    • Bunu hocamizda söylüyor zor cidden :) 2 senedir oynuyorum ve bu sene il genelinde katilicaz turnuvalara boyle diyince herkes eziyor falan :)

• hedefin var mı badmintondan

• şu an hic bilmiyorum :) başarıma da bagli gibi

Erkekler Ne Diyor 9

• Millete kulk asma bosver

0|0
    0|0
  • mutluysan salla herkesi

0|0
    0|0
  • Her sporun bir zorlugu vardir madem kolay goruyorsun gec karsima da oynayalim kolaymiymis gorelim demelisin

0|0
    0|0
  • o ezen kişiler ne spor yapıyo cok merak ettm :)

0|0
    0|0
    • Tenis ve voleybol :)

• Bazen takmiyorum bazen takiyorum. Koşucuydumda. İstesem voleybol üzerinde de ilerlerdim ama sevmiyorum sevdiğim sporu yapiyorum sorun yok :) teşekkürler

• rica ederm unutmaki bakalarnın istedigi gibi yasamak icin gelmedik neyi istiyosan onu yap seni eleştirenleride asla takma sevin bu senin dogru yolda ilerledigini gösterir :)

• bir tenis değil :(

0|0
    0|0
    • Tenise gore daha iyi sanki benim Görüşüm :)

• tabiki kişisel zevk meselesi. bende oynadım lise yıllarımda gayet zevkliydi yani. ama tenise göre daha kolay olduğu bir gerçek. ama sporlar kolaylığı zorluğuyla değerlendirilmesi çok saçma. tamamen zevk meselesi.

• İnsanlar cesit cesit valla. Bence sen de güreşe başla onlari ez :)

0|0
    0|0
  • hayir degil :) youtube da bikac tane mac izle anlarsin

0|0
    0|0
  • Evet doğru demişler

0|0
    0|0
  • Bnde kaleciyim bnmle dalga gecen falan olursa hic takmiyorum cunku hicbirinin o isi vecerebilcegini sanmiyorum. ve bnce futbolda en zor sey kaleci olmak

0|0
    0|0
    • Bende takmiyorum ama bir yerde düşünüyor insan. Şöyle diyim kendi yaptiklari sporlar daha onemliymis gibi bu ise ezik gibi davranmaları sinirini bozuyor. Ama severek yapiyorum ve laf yapmalarına rağmen de birakmadim. Dedigindede haklisin kaleci olmak cidden zor kaleci arkadaslarimdan biliyorum

• :))))

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır tabikide değil bende badmintoncuyum öyle düşünenler yapabiliyo mu bu sporu sor bakim. Boş boş konuşmasınlar yani.

0|0
    0|0
    • Haklisin disaridan kolay gibi gorunuyor. bir raket ve tüylü top. Ama kolay değil bunu biliyorum. Karsima gecincede iyi oynuordum diye laf yapıyorlar. Yakin da turnuvalarim var bu nedenle moralini bozmak istemiyorum

• Zaten hiç bozmana bile gerek yok bnde ilk başladığında kolay felan dedim ama gerçektende kolay değil sen kafanı turnuvalara yor kafana takma böyle boş konuşmaları :) başarılar dilerim bu arada

• Teşekkür ederim :)

• O arkadaslar bir denesinler bakalim kolaymiymis degilmiymis :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...