Bu vücut için tavsiye verir misiniz?

http://i.hizliresim.com/EzEbjB.jpg
http://i.hizliresim.com/vQom3r.jpg

Arkadaşlar 1.80 boya 73 kiloyum. Bir aralar 85 kiloydum kilo verdim. Ama göğüste yağ var sanki. Ayrıca göbeğim yok ama oturduğum zaman ufaktan katlanıyor gibi. Bir şeye başlamışsam bunu tam yapayım dedim. Ben onunda olmasını istemiyorum. Göğüslerdeki yağları yakmak istiyoruz ayrıca karın bölgemi de sıkılaştırmak istiyorum. Bunun için bir şeyler önerir misiniz? Ne yapmam lazım?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bodye git dostum göğüs kol çalış gereken protein ve aminoasitleri aldığında daha iyi vücuda sahip olursun ve güzel vüxut çıkar ortaya.

0|0
    0|0
    • Peki önce vücut yağ oranımı biraz daha düşürmeli miyim yoksa direkt göğüs, kol çalışmaya başlıyayım mı?

• Çok teşekkürler.

• Eyvallah eic..

Kızlar Ne Diyor 4

• bal gibi göbeğin var senin karnında iz oluşmuş katlanmaktan
    spor yap

0|0
    0|0
    • Eskiden öyle idi hatta bunun için iz bile çıktı. Ama orada da 2 kilo tavuk yedikten sonra çektim fotoyu. Normalde düz durduğumda göbek yok ama karın bölgemde hala yağ var onu inkar edemem. Ama bunu en dar elbiseler içinde bile belli olmuyor.

• tavuk yemene kızdım sinirlendim

• Bu ülkede tek tavuk yiyen benim ya sanki te Allahım ya mantığa bak. Git babana sor ömründe kaç tavuk yediğini verdiği sayı kadar ona b*k ye de.

• baklavalara devam

0|0
    0|0
    • Ne baklavası ya :S

• balon gibi şişmiş alta dogru gohek olusur :D

• Normalde düzde orası 2 kilo tavuk eti yedikten sonra karnım epey şişmişti o zaman çektim bende hangi mantıksa. Normalde göbek demem ben ona çünkü en dar elbiseleri giydiğim zaman bile belli olmuyor. Ama orada birazcık yağ var işte. Ben o yağlarıda yakmak istiyorum. Kilo verdik gerisini de getirmek istiyorum yağsız ve sağlıklı bir vücut için çabalıyoz burada :D

• Body e git biraz mekik birazda omuz calis adonislerde olursa tamamdir.

0|0
    0|0
  • kılsız olmasını beğendim çok :*
    kas çalışmalısın biraz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Body yap

0|0
    0|0
  • fıtness

0|0
    0|0
  • Salona yazılabilirsin istediğin vücut şekli nasıl onu bilmiyorum ama 7-8 ay gibi bir sürede oldukça güzel görüntüye sahip olabilirsin beslenme uykuna titrersen çok dikkat edersen bu süre dahada kısalır yağ oranın kaç %13-12 arası falan heralde?

0|0
    0|0
    • Yağ oranımı ölçmedim açıkçası hastahaneye gittiğim zaman ölçeceğim. orada yağ ölçme makinesi var.

• Evet var. İstekli ve hevesliyim. Çok teşekkür ederim.

• Rica ederim iyi çalışmalar

• Fitnesa git kardeş bence.

0|0
    0|0
  • Omuz bölgesinde iyi bir kas kütlesi var , ama karın göğüs ve kol çalışman gerek

0|0
    0|0
  • Günlük 2 setten 30 ar mekik ve 2 setten 15 er sınav çek. Kılın yok ne güzel :) bende dolu:)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim.

• 4 ay kadar. Ama verdiğim kilolar yağ üzerindne oldu. 85 kilo iken çok yağlı bir vücuda sahiptim. Üstelik verdiğim zaman da hiç sarkma ya da çatlak gibi şeyler olmadı.

• Teşekkürler :) bende 5-6 kiloyu 2 aya veririm böle

• Body ye git protein tozu kullan sakin ama sakin siteroid iğnesi vurma

0|0
    0|0
  • Sebebi nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...