Kırmızı pantolon giyen erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

Kırmızı pantolon giyen erkek hakkında ne düşünürsünüz ? Açıklarsanız sevinirim :)

0|0
21|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Böyleyse neden olmasın.. link

2|1
    0|0
  • yaa bazen oyle kombin ediyolar ki soylerken çirkin bi gorüntü hayal etsek de güzel gorünüyo .. ben kotü diyemicem .

1|1
    0|0
  • Erkeklerde son moda o zaten, gerçi moda olmasa bile fazla canl olmamak şartıyla kırmızı pantolon erkeklere yakışıyo :)

0|1
    0|0
  • link

yakısmıyoo .

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem ama hoşuma gitmez açıkçası. T-shirt / gömlek olarak her renk giysin ama cıx pantolonda olmaz.

0|1
    0|0
  • beğenmem...

0|0
    0|0
  • Çok kötü :(

0|1
    0|0
  • Böö +_+.

0|1
    0|0
  • apaçidir derim nokta:D

0|1
    0|0
  • Rüküş.

0|1
    0|0
  • Kirmizi en sevdigim renklerdendir, yakisiyorsa giysin giyen, ne dusunecegim?=)

0|0
    0|0
  • dar değilse . oyshhh

0|0
    0|0
  • yaş faktörü önemli burada aslında.

misal; üniversite ögrencisi giysin ama daha büyüklere yakıstıramıyorum nedense.

acıkladım.

0|0
    0|0
  • renkli pantolon severim ama o pantolonun uzerine giydigin sey de onemli bir tisort seni apaci de yapabilir şik bir erkek de yapabilir. tehlike var yani :)

0|0
    0|0
  • yakışıyosa giy

0|0
    0|0
  • kiremit rengi yakisiyor

0|0
    0|0
  • bence erkek degıl o:)

0|0
    0|0
  • Farkmaz bana.

0|0
    0|0
  • Kadir Doğuluya yakışıyordu ama giyenin tarzına bakar :))

0|0
    0|0
  • Kot pantolunun suyumu çıktı acaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• askercilik oynayan bir çocuk :D link

0|0
    0|0
  • +Ahahahaha Şu tipe bak laaa.

-Olum bune lan top resmen.

AÇIKLAYICI...

0|1
    0|0
  • ben kendime yakıştırıyom çevremde yakıştırıyo sarışın mavi gözlü 188cm boyunda üni öğrencisiyim ve giyorum kim ne derse desin bence yakışıyo hemde en cartından kırmızı şeytan kırmızısı pantolonum var öyle kiremit ya da bordo değil :D

0|0
    0|0
  • gülmekten düşünemem :D

0|1
    0|0
  • Dracık tayt gibi olmasında belki bordo gibiyse olabilir. Ama ben giymem kesinlikle ..

0|0
    0|0
  • so gay.

0|0
    0|0
  • Etekle kırmızı pantolon arasında fark yok. Mini etek giyseler daha iyi yakışır : )

0|0
    0|0
  • Üst giyimde neyse kurtarıyor da erkekte kırmızı renk alt giyimde ne kırmızı ayakkabı ne pantolon ne şort ne don hiç biri olmaz yapmayın etmeyin : (

0|0
    0|0
  • Para verseler giymem yani one oyle ya

0|0
    0|0
  • erkeğe renkli kot yakışmıyor arkadaş, ergenler giyor zaten onlara ne desen boş, moda çıplaklık olsa poposunu açıp gezer nasılsa moda...

0|0
    0|0
  • mercan rengi nasıl.giydiğimden değil.renk olarak güzel bir renk ve bayanlar üzerinde güzel duruyor

0|0
    0|0
  • oğlan adayı olabilir...

0|0
    0|0
    • karaoğlan Ecevit gibi mi :D ya da karacaoğlan gibi, ya da filimlerdeki baş rol oyuncusu Esas Oğlan gibi... oğlan adayı ne demek looo :D

• yok öyle değilde hani güzel oğlan cici oğlan :)

• var bende iki tane

çok cool

0|0
    0|0
  • Erkek olmadığını düşünürüm :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...