Hoşlandığınız kişiye açılma anı geldi çattı :) Nasıl cümleler ve kelimeleriniz neler olurdu?

Hoşlandığınız kişiye açılma anı geldi çattı :) Cümleler ve kelimeleriniz neler olurdu? heyecanlanır mıydınız? ona neler söyleyerek açılırdınız. açılma ifadeleriniz nasıl olurdu:) hadi bakalım bu soru ile egzersize buyurun :D

Güncellemeler:
tanışıp konuştuğunuz biri. sürekli yanyanasınız. ama duygularınızı söylememişsiniz henüz. (not soruyu kendim için sormuyorum)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• +şuanda ne diyeceğimi bilmiyorum zaten moralimin pek iyi olduğu söylenemez ama tabi şuanda gözlerini gördüm ve biraz daha iyi oldum.(eller tutlarak) senin solduğun havayı bende solmak istiyorum,senin gözlerin beni mutsuz olduğum anlarda bana iyi geliyor ve bende her daim mutlu olmak için seninle beraber olmak istiyorum.(çiçek verilerek) aslında senin için çiçek getirdim.bu çiçek masal çiçeğidir peki bunun olayın biliyor musun.

-hayır neymiş o olay.

+bu çiçeği eğer sevdiğin kişiye verirsen onunla arandaki bağın sonsuza kadar devam ediyomuş.lütfen bu çiçeği kabul et.seninle beraber olmak için hep bekledim sen istersen sonsuza kadar da beklerim.beraber olabilir miyiz?

-olabilir.

+peki şuanda sana sarılabilirmiyim.

-tabi ki de sarılabilirsin(birbirlerine sarılırlar)

+(sarıldıkları an)seninle olmak bana mutluluk veriyo.senin için çoğu şeyimden vazgeçerim.hatta elimde olsa herşeyimden vazgeçerim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şey...ben sana bşy söylıycem...biliyorum çok anlamsız amaaa..içimde kalmasından iyidir..senin yanındayken kendimi çok güvende hissediyorum..sanki herşeyden kaçmışımda huzur bulmuşum gibi..senin gölgende bi hayatı paylaşmayı o kadar çok isterdim ki..böyle seni her gördüğüm an elimde olmadan heyecanlanmama engel olamıyorum sana her baktığımda kalbimden sanki kaynar sular akıyor...bazen evde yanlız kaldığımda ya da yolda yürürken bşyler düşünürken aklıma senin yüzün geliyo sonra içim kıpır kıpır oluyo birden bire...özellikle gece..gece herkes uyuduğunda seni düşünmekten uyuyamıyorum..aklımda hep sen varsın..seni yine görmek istiyorum sesini yine duymak istiyorum..tarif etmeye çalıştığım his o kadar güzel ki..kendimi bu kadar mutlu hissetmeme sebep sensin..seni...

0|1
    0|0
    • :D hahaha çok güzelmiş demek ağzı var dili yok diye bu kızlara diyorlar :D helal +1 :D

• Erkeğin iç sesi : aha lan tamam bu garanti artık diğerlerini yokluyum olmazsa dönücem canım sana :D

• imkansız çünkü...başkasına ait

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...