İnternetten tavsiye alma merakı nedir?

Buradaki soruların önemli bir kısmı "sevgilimle şu durumdayız ne yapsak" mantığında. Neden iki kişi arasındaki ilişkiyi kamuya yayar ve hayatınızda hiç görmediğiniz tanışmadığınız kişilerden tavsiye istersiniz ki? Ki doğru düzgün bir tavsiye gelmeyeceğini biliyor olmalısınız. Neden gerçek hayattaki dost akraba çevrenizden yardım istemeyip bu sitelerde zaman harcama gereği duyuyorsunuz? Sadece merak ettim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• her zaman her şey yakınlarınla paylaşılmaz ki bazen objektif görüşlere ihtiyacı olur insanın başka perspektiften açıları yakalarsın yakınların objektif olmaz hatta bazen aynı kültürün insanlarından tavsiyeler almak yapıcı değil yıkıcı olabilir

0|0
    0|0
    • ağzı iyi laf yapıyor kızın

• internettekilerin farklı olduğunu sahiden düşünüyor musun?

• düşünüyorum neler var bir bilsen filozof olacak adamlarmış vesselam hakları yenmiş:-)

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim bir arkadaşım ne zaman sıkıntısı olsa dolmuşa biner birine anlattıktan sonra rahatlayıp inermiş.Bu model de da var yani:-))

0|0
    0|0
  • benim sevgilim yok ama farklı konularda bende tavsiye alıyorum cevremde pek kimse yok cünkü burda hem daha cok kişiye ulasıp daha fazla degisik fikirlere ulasabiliyorum hem de can sıkıntısı vakit geciyor işte zaten bos vakti olmayan burda neden vaktini öldürsün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zaten önemli olan seni tanımamaları. onun için daha objektif cevaplar gelebiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...