Kızı sevgilisinin yanında kaçırmışlar. Siz olsanız bu çocuğun yüzüne bakar mıydınız bir daha?

Yazık ya ALLAH kimseye yaşatmasın.Kızı sevgilisinin yanında kaçırıp tarlaya götürüyorlar e gerisi malum zaten.ALLAH korusun ama sizin başınıza gelse bu iğrenç drum o sevgiliniz olan çocuğun yüzüne bakarmıydınız? Çocuğun suçu yok gibi ama benim yanımdan sevgilimi alıp götürmeleri için önce beni öldürmeleri gerekir.İşte haberin linki link

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• 34 yaşında bir adamın daha soğukkanlı davranması gerekirdi. orada neler yaşandığını kimse bilemez elbette ancak olan biten göründüğü gibiyse ben bir daha o adamla görüşmemeyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
    • Sevgilisi 34 yaşında değil kızı kaçıran 2 kişiden biri olan Murat E. 34 yaşında.

• sen söyleyince fark ettim, ağrı kesiciler bende kafa yapıyor diyorum da kimse inanmıyor:) eh kız 23 yaşında, çocuk da aşağı yukarı o yaşlardadır herhalde. ben hala olan biteni bilemeyiz diyorum, zor bir durum gerçekten. yaşayan için de şahit olan için de...

Kızlar Ne Diyor 2

• yazık yaa:(

0|0
    0|0
  • Benim kafaya taktığım nokta şu diğer tecavüz eden S.Ç yi niye serbest bırakmışlar ki ?

0|0
    0|0
    • Hayır serbest kalmıyor tutuksuz yargılanıyor.Beraat etmiş değil yani dava devam ediyor.

• Amin.Son zamanlarda insanlar iyice azdı kusura bakma ama gerçekten her gün cinayet-tecavüz-intihar haberleri görür olduk.ALLAH'a şükür henüz sadece görüyoruz umarım yaşamayız böyle bişey.Ama kızın sevgilisi içinde çok zor bir daha bakamaz o kızın suratına.

• Evet farkındayım arttı o yüzden gazete okumayı bile bıraktım sırf bu yüzden üniversite tercihlerini bile hepsini istanbul yaptım ailemin yanında olmak için bu devirde bi kızın şehir dısına cıkması çok sakıncalı ..

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah belalarını versin. Ama nolursa olsn kolay kolay bi erkek böyle birşeye müsade etmez. Sevgilisininde parmağı olabilir bu işte.

0|0
    0|0
  • o çocuk yerine karga olsa emin ol ki o kızı korur kardeşim :)

0|0
    0|0
  • can daha tatlı gelir birader

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum ama çok zor bir drum ALLAH kimseye yaşatmasın.

• ben bu haberden daha kötüsünü gördüm, bir erkekle bir kız sokakta dolaşıyorlar araba geliyor kıza çarpıyor sevgilisi ordan uzaklaşıyor nasıl biriyse artık

Yükleniyor...