Vücut geliştirmem için bana bir program oluştururmusunuz?

Merhaba arkadaşlar benim 6 ay gibi bir sürede karın kaslarımı belli edip bileklerimi kalınlaştırmam lazım önemli nasıl yapmalıyım bunu günde bin şınav desenizde çekecem azim var kısa bir sürem var sadece yeme programı spor programı falan hazırlarmısınız bana birde sabah koşusu falan

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeşim şimdi evde 6 ayda salonda ki 3 aylık bir kişi kadar sonuç alamazsın bu bir gerçek moralin bozulmasın sixpack için ise yağ oranın %10 un altında olması gerek genel olarak bazılarının %12 de de belirginleşiyor bunun için de low carbonhidrat cardio ve beslenme diyet şeklinde olması gerek bu şekilde yaparsan 6 ayda çıkar neden çıkmasın ama diğerleri için pek bişey diyemicem hiç yapmamaktan iyidir sadece zaman alır. Arkadaş göğüsle sırtı aynı güne koymuş yanlış göğüs önkol-trapez, omuz, arkakol-Sırt-Bacak bu şekilde yaparsan daha çok verim alırsın kolay gelsin dediğim gibi beslenme bu işin %60 ı uyku %20 ant. %20

0|0
    0|0
    • peki salon dahamı faydalı olur orada bir ilaç veriyorlarmış cinsel güç düşüyormuş

• Her salonda bulunmaz o steroidlerden kaliteli salonlar yapar o işi pahalı bir iğneden bahsediyoruz sonuçta salon tabikide her türlü daha iyi

Kızlar Ne Diyor 1

• youtubedan arayıp bulabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekmek seker yaği bikere hayatindan cikar hergun CIK 1 saat koş 200 mekik ama bir andada cekmeyebilirsin set set cekebilirsin 100 sinav dambil al 7 kg onlarla calis barfiks çekme demiri al 50 barfiks çek yatmadan önce bir bardak sut iç protein tozu kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Karında zaten kas vardır, kasları belli etmekten kastın nedir? 6packs falan çıkarıcaksan 6 ayda olmaz o iş.

0|0
    0|0
    • bileklerim baya ince kırılacakmış gibi duruyor mesela onları kalınlaştırmak istiyorum ve karındaki kasları belli edip omuzları genişletmek

• İyi bir çalışma ile 6 ayda birşeye benzersin ama ilk bir ay bütün kas gruplarını içeren bir alışma antremanı yapıcaksın. Sonraki üç ay, programlı antremana geçiceksin. 2 gün spor 2 gün dinlenme yapıcaksın mesela. ilk gün göğüs sırt önkol, ikinci gün omuz arkakol bacak yapabilirsin mesela. Son iki ay ise programı üç gün spor 2 gün dinlenme yapıcaksın. Biraz birşeye benzersin kanki. Bilek geliştirmekte zor ama imkansız değil..

• eywallah sağolasın bu hareketlere bakayım ben kaç saat olmalı spor ben sabah koşusuyla başlayacam bugün

Yükleniyor...