Kapat

İlişkimizi birtirmeliyim ya da benden bir şey mi saklıyor ?

Sevgilim ilgisini kaybetmeye basladı önceden olsa bnle konusmak için işten bile kacardı her saniye arardı şimdi mesajlarda bile kısa kısa cevaplar yazıyor ne desem yanlıs anlayıp telefonu yüzme kapatıyor snra da hiç beklemedigim bi anda seni seviyorum diyor ne yapmalıyım ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• çok muhattap olmuşsunuzdur sıkılmıştır . devamlı birlikte olmak sıkar insanı kim olursa olsun karşısında . çek kendini biraz bence . meraklansın .

0|0
    0|0
    • Farklı şehirlerdeyiz her dakka telefonda konusoyduk msn de 5 saatten fazla konstugmuz oluyordu fakat hepsi bitti ve bu durum beni çok üzüyor.

• Evet zor ama sevdikten sonra hiçbirsey imkansız degldir son bir sene sabretmememz gerekiyor fakat o da aceleci evlilik konusunda anlıcacgn karısık işler :(

• anladım valla hayırlısı olsun hakkınızda . imkansız değil ama bazen bişey gelmez elinden engel olamazsın böyle .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle durumlarda hep aynı cevabı veririm. Sende aynısını yap biraz o şüpheye düşsün içi içini yesin..

0|0
    0|0
    • Evet belkide haklısındır önceden peşimden koşan adam öldü sanki onu coookk sevdiğim içi de kıyamıyorum ayrı kalamıyorum ama cok yoruldum bu durumdan.s

• Anlıyorum seni ama kıyamıyorum diye birşey yok bazı şeyleri yoluna sokmak istiyorsan kıymak zorundasın :)

• Evet haklısın :)

Yükleniyor...