Eşinizle farklı takımları tutsanız ikiniz de fanatik olsanız? Neler olurdu?

İlerde evleneceğiniz insanın takımına önem verir misiniz? Fanatik misiniz? Hangi takımlısınız neden?

Güncellemeler:
Ölümüne GALATASARAY -1905-

0|0
41|143

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerli olmadığı sürece bişicik olmaz :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 142

• Ben denedim bisi olmuyo yaa korkmayin iste tek edeceginiz kavga tek cocuk olursa illa sizin takimi tutsun dersin ha cocuguda cift yaparsan bu sorun cozulecektir :D

1|0
    0|0
  • Mevzu çocukta belli olurdu... Kimin geni baskınsa o kazansın..

1|0
    0|0
  • Eşim için takımı hemen değiştirirdim ya da takım tutmazdım. Ama şöyle bir şey var ben evlenmeyi düşünmüyorum ve düşünecek olursam annem kadar olmasa bile çok sevdiğim birisi olur. Takım dediği nedir? Millet para kazanıyor, ben niye onlar için hayatımı mahvedeyim? :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok
    sebebi de Fenerbahçeli tüm kızların sevgilisi var

1|0
    1|0
  • Galatasarayliyim, oda fenerliyse gece derbi olur işte asfgjskdh

3|2
    0|0
  • Oyleyiz zaten tatlı atışmalar oluyor

0|0
    0|0
  • Tabiki çok 9nemli bir konu. Karşiyakali veya ankaragucunu tutan bir es olmaz olsun... sakaryali bir hatun olabilir mesela. Düzenli olarak İstanbul'da oldugum icin İzmir gözztepenin her deplasman macina gidiyorum. Evimizdeki maclara para yetistiremwsigimden gidemiyorum. bir olay vardi anlatayim hatta.. benim bir ablam var ben 17yken o 24tü. Simdi sevgilisi babamla tanismaya gelcek Nisan misan ciddi duaunuyolarmismismis... ben okuldan geldim. Annem dedi git odani gezdir diye. O donemler gozgoz strode yastik yorgan kilifi falan yok. Izmirde oturuyoduk bu arada. Adam odama bir girdi gozleri buyudu serefsizin. Kinle nefretle bakti etrafa. Odam sadece sari kirmizi. Duvarda koskocaman göztepe armasi var anlam ojeleriyle yapti. Gittik masaya oturduk yemek yerken. Adamda masada. Ablami verirseniz bu herife ne evine giderim ne cocuklarina dayi dedirtirim dedim. Zaten 2-3 gune aradilar babamlar daha erken falan filan yapmis. Ulan essek kadar kiz nesi erken dimi. f

0|0
    0|0
  • Önemli Değil... Galatasaray,

1|0
    0|0
  • muştasız olmazdı

1|0
    0|0
  • yatakta maç olur diyecem ama hem bnu diyen olmuştur hemde galatalısın beah. olmaz. git feneri falan tut.

0|0
    1|0
  • bahsettigin gibi bir birlikteligim oldu ayni evi paylastigim biri ile cok eglenceli cok guzel vakitler gecti,
    saygisizlik yapmadan birbirimizi kizdirdik sakalastik, yenildiginde kizdirdim biz yenildigimizde o beni kizdirdi.
    hersey ayni yastiga bas koyana kadar gelir gecer, takilmayin boyle seylere.
    fanatigim fenerbahceliyim, (Klup uyesiyim)
    neden fenerbahceli olduguma gelince sulalem fenerbahceli rahmetli saracoglu da akrabamdir.

0|0
    0|0
  • Ben cimbomlu o besiktasli maclara bak maclara:)))

0|0
    0|0
  • Ben
    Galatasaraylıyım ama sevgilim yok ama olsaydı hangi takımı tutsa iyi olurdu? oda galatasaray lı olsa bereaber maça gitmek falan filan güzel olurdu fenerli olsa onu deli ederdim bjk li olsa fena olmaz atışırdık ama onu hep üzerdim oda olmaz , Gs li olsun taştan olsun yaa

0|0
    0|0
  • Erkeklerin izledigi bir sporu, ustelik bir de fanatikce sevmeyiversin bir zahmet...

0|0
    0|0
    • Futbolu sadece erkek mi izleyebilir?

• takıma duyulan aşkı cinsiyetle sınırlandıramazsın bir erkeğin sevebileceğinden daha fazla aşığım ben Galatasaray'a

• Allah mesut etsin.. bir sey demedim.. :) bagira cagira, kufretme kafi :)

• Yılllardan beri babamla öyle zaten eşimle olmuş çokmu ama seviye önemli ;)

0|0
    1|0
  • http://vocaroo.com/i/s1pYAyEQQ1E3 :))) gülmek yok :))

1|0
    0|0
  • bak sımdı dusun ben besıktaslıyım evlendıgım kadın da x takımlı gıyerız formaları acarız macı catara cutara vura kıra ızlerız macı super olurr :D:D

0|0
    0|0
  • eşimin fanatik bir taraftar olmasını hiç istemezdim ama diyelim tutulduk oldu bir kere o zaman bunu abartmazdım. sonuçta rekabet tüm sporlarda var yeter ki durum ilişkiye yansıtılmadan kişisel algılanmadan sürsün

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir şeyin fanatiği olmam buna spor da dahil, lakin böyle bir durum söz konusu olsaydı neden eşimin takımını tutmayayım ki :) Bir hayatı paylaşmak için böyle basit şeyler sorun olamaz, olmamalı; insanlar birbirlerinin ruhuna hitap edebildikten sonra gerisi teferruat kalır.

0|0
    0|0
  • Valla şuana kadar çıktğım bayanlar hep BJK liydi;- )

Eşimin FB li olmasını çok isterdim laf sokmak için :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmasın da ne olursa olsun diyorum kesin ilerdeki sevgilim gs li olacak :D

Ha bişey olur mu olmaz ama gs fener maçlarında baya bir uğraşırız birbirimizle gibi geliyor :D

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım sevgilim takım tutmuyor
    ama farklı bir takımı tutsa bile sıkıntı çıkmazdı.
    genelde kimle oynarsak oynayalım karşı takımı tutar gıcıklık olsun diye
    bir şey de olmuyor. ikisinide seviyorum bişey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • besiktasliyim. esimin rakip olması daha iyi olurdu. maçı formalarla izleyip mac bittiginde sonuca göre fantazi olabilirdi mesela:) galip gelen ne derse o olur o gece 😛

0|0
    0|0
  • tuttugumuz takımlar birbirleriyle karsılasdıgında eşimi anasının evine gönderirim orda kalsın o gece duruma göre yenersek gider alırım :D

0|0
    0|0
  • Olmaz oyle gsli olacak

0|0
    0|0
  • Ben fanatik fenerliyim esim farkli takim olsa bile futbolu severse ve takimim yenilince dalga gecmezse problem yok ama gs li ve derbide yenilirsek dalga geciyosa tartisma cikar garanti ;)

1|0
    0|0
  • Daha önceki ilişkide öyleydi. O fenerli ben tabiki Beşiktaş. Günlerden bir gün fener- Beşiktaş maçı vardı ve 80. Dakikaya kadar BJK yeniliyordu. Sonra yanımda oturan sevgilime bir baktım dua ediyor bjk bir gol atsın ve maç berabere bitsin diye:))))) korkmuş garibim ne yapsın:))) sonuç çok güzel iki ayrı takım

0|0
    0|0
  • Şşş. .. BE-ŞİK-TAŞ. .. şşŞ

0|0
    0|0
  • Dalardım asdfg

0|0
    0|0
  • Geçen gün gördüm elele bir çifti biri gs formalı diğeri fb formalîydı. çok hoş bir gòrüntüydü ve kıskanmadım değil bir Galatasaraylı olarak 😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    112

Kızlar Ne Diyor 41

• benim takımdan olmak zorunda degil Fenerbahçe den vazgeçmem ben

1|0
    0|0
  • farketmez olabilir eski sevgilim gs idi ne tartışırdık fb&gs maçlarından sonra var ya zevkliydi :D hele bir de fb yenmişse neler derdim sonra gs yenince o laf sokardı geçmiş olsun aşkım falan diye sonra o lafı ettiği için de tribe girerdim falan :D hahaha

0|0
    0|0
  • ben takım tutmuyorum cok fazla takım muhabbeti yapmasın lütfen.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım , normalde bir sıkıntı olmaz ama derbilerde yenilirsek çok fazla cirkeflik yaparım yenersek de dalga geçerim gül gibi geçinip gideriz :D

0|0
    0|0
  • Ben Aslan burcu bir kadınım lakin iliskide kediye dönüşüyorum.:))

Itaat ederim kocam ne derse o diyen kadinlardanim.:))

Galatasarayliydim evlendikten sonra Fenerbahçe'ye transfer oldum.:))

Bütün maclarına esim götürüyordu.:)) simdi cocuk oldu gidemiyorum.:))

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeli olmadığı sürece sorun etmezdim.

0|1
    0|0
    • Kizim aklini basina topla fenerliler avrupa standartlarinda seks yapiuor gs li alipta sahin k larla ugrasma

• oooooo çok kavga ederdik birde galatasaraylıysa 100 kere ayrılıp barışırız
    onun içinde takımımı değiştirmem

0|0
    0|0
  • Onem veririm, fanatigim, galatasaray

0|0
    0|0
  • Tek ask gs. benim için onemli

0|1
    0|0
  • Takımımdan vazgecerim sonucta EŞİM i takım için huzursuzluga gerek yok ama çok fazla mac izlemesin hatta hiç izlemesin evde televizyon istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok heycanlı olurdu :D

0|0
    0|0
  • Koyu Besiktasliyim olay çıkar saygısızlık yaparsa

0|0
    0|1
  • tabiki galatasaray <3<3 eğlenceli oluyor bence farklı takım tutmak :D

1|1
    0|0
  • Takım tutmadıgım için anlamsız gelirdi onun fanatikliği :D

0|0
    0|0
  • bir birlerini severler aşk karşılıklıdir paylasilir seninicin deyil askın icin kendisi baskasinada asik ola bilir jime asik olurs senin icin demesi herkes icin deyil askini icin bu sen. olamasin senin icin deyil

0|0
    0|0
  • Haha kan çıkardı :)) bir fenevliyle bırak evlenmeyi arkadaşlık bile kurmuyorum :)) Sonuna kadar GALATASARAY ♡♥

0|1
    0|0
  • Kesin GALATASARAYLI olacak. Neyleyim ben sarı dediğimde kırmızı demeyen sevgiliyi..:)

0|1
    0|0
  • 4. siniftan beri fenerliyim :) galatasarayli olursa fena kavga ederiz gibime geliyor pek sevmiyorum o takimi

0|0
    0|1
  • Onun tuttugu takim beni ilgilendirmez ama cocugum benim gibi fanatik besiktasli olacak

0|0
    0|1
  • Öyleyiz hiç bişi olmuyo alışdı o da artık

0|0
    0|0
  • Fenerliyse kabul etmem.

0|1
    0|0
  • 3. dünya savaşı çıkar affd

0|0
    0|0
  • süperrr

0|0
    0|0
  • Çok güzel olurdu kapışırdık maç izlerken :)

0|0
    0|0
  • savas olurdu :D

0|0
    0|0
  • O fenerliydi ama benim sayemde cimbomlu oldu :)))

0|1
    0|0
  • Gsliyim ama fanatik degilim

0|1
    0|0
  • Daha guzel olur hafif tartismali felan :)

0|0
    0|0
  • Bence baya eğlenceli olurdu

0|0
    0|0
  • Bir de fanatik olunca zor olur sgsfdaf

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...